Wpis z mikrobloga

#ortodoncja #progenia #aparatnazeby #kiciochpyta #wychodzimyzprzegrywu

Halko mirabele i mirunie. Czy orientuje sie ktoś z Was czy sa w Warszawie jacyś ortodonci, którzy zajmują się przygotowaniem pacjenta pod operację chirurgiczną szczęki. Mianowicie miałem dzisiaj konsultację u doktora Suta w Łodzi i jest zielone światło, aby takowa operacja miała miejsce. Poprosił mnie by jednak wczesniej umowic sie do ortodonnty, ktory wyznaczy plan leczenia. Natomiast w związku z tym, ze bede studiował w Warszawie znacznie latwiej bedzie mi leczyc sie ortodonotycznie w tym mieście. Pan doktor nie ma problemu z tym, że ortodonta będzie z innego miasta. Ważne żeby miał doświadczenie we współpracy na linii chirurg <->orotodonta
  • 5
  • Odpowiedz
@ayyy_lmao: Operacja będzie na NFZ wykonywana przez prof. Kozakiewicza, potrzebuje tylko ortodonty, który przygotuje plan leczenie i poprowadzi cały jego przebieg. Oczywiście ortodonta prywatnie, ale wymogiem jest to zeby ten wlasnie ortodonta mial doswiadczenie jesli chodzi o osoby z wadami kostnymi, ale skoro operują, to takie doświadczenie z pewnośćią posiadają. Dziękuję, zaraz sobie obadam. Koszt jest raczej sprawą drugorzędową, bo gdybym miał jeździć z Wawy do Łodzi to koszt paliwa +
  • Odpowiedz