Wpis z mikrobloga

wysłałem cv do maka (nieletni) i mam 3 pytania do pracowników
1. Czy to prawda że napoje są za free?
2. Jest jakas przerwa na fejsbuczka lub papieroska?
3. Jeśli ktoś jest tak aspołeczny jak ja to nie będzie miał problemu z odbieraniem zamówień? xD
Z góry dzięki za odpowiedź
#mcdonalds #pracbaza #kiciochpyta
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sixsixsix_:
1. Tak, woda i napoje gazowane. Soki nie
2. Krótka przerwa na żarcie. Możesz wykorzystać jak chcesz. Chyba 30 minut (15 od pracodawcy obowiązkowe i 15 Ci odliczają).
3. To zależy od Ciebie. Jak dasz radę coś kupić w sklepie czy maku to raczej też odbierzesz zamówienie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sixsixsix_: no i może się różnić podejście zależnie od "restauracji". W tych należących do McDonald's jest luźniej, w tych franczyznowych to czasem właściciel jest nieźle #!$%@? co moooocno psuje atmosferę.
@sixsixsix_:
1.Woda, napoje gazowane oraz kawa są za free.
2.Jest przerwa. Trwa ona pół godziny i dla nieletnich jest w 100% płatna. Dla pełnoletnich tylko 15 minut jest płatne zgodnie z przepisami.
3.Dasz radę, ale możesz się skupić na swoim rozwoju od strony kuchni, tam prawie nie musisz z nikim gadać jak już się wyuczysz co masz robić.
@epll: Jeśli jesteś tzw nocnikiem to po prostu sprzątasz i przyjmujesz dostawę(rozkładasz w mroźni, chłodni, suchym magazynie). Nocna jest bardzo luźna z tego co wiem, można puszczać sobie swoją muzykę i trochę się #!$%@?ć. I masz bonus do pensji.