Wpis z mikrobloga

Fajnie się bawią na tagu # malolatkipersymonki

Niestety włodarz tego przybytku mnie już zablokował, ale ledwo 10 minut zajęło mi ustalenie, że dziewczynka na tym zdjęciu ma maksymalnie 13-14 lat. Zdjęcie pochodzi z 2015 roku, natomiast na jej insta można znaleźć zdjęcia z "prom" w kwietniu 2019 roku, gdzie wiek to 17-18 lat. Matematykę pozostawiam wam a dowody w komentarzach - kto będzie chciał, to sobie sam znajdzie źródło i potwierdzi.

#pedofilia #podludzie #spermiarzalert
Pobierz
źródło: comment_1625587594ze3f9EH4UDkueXGYcMUukK.jpg
  • 134
@oliwkowemydlopodprysznic: nie ma zakazu udostępniania zdjęć które pojawiają się na instagramie/facebooku/snapie tych dziewczynek i niestety mogą pojawiać się w różnych miejscach. Na zdjęciach osoby są ubrane i udostępnianie tych zdjęć jest w pełni legalne. A to, że nie jest to w dobrym smaku i nieeleganckie to co innego na tym portalu odbywa się wiele nieeleganckich rzeczy i akurat ta to nic takiego. Można się rozejść, bo dyskusja o niczym. Może z
@oliwkowemydlopodprysznic: tak jak napisałem nie jest to super eleganckie, ale na tym portalu i tak dosyć normalne, jednak musisz też brać pod uwagę, że tutaj mogą siedzieć również osoby w wieku 15-17 lat i dla nich taki tag będzie już całkowicie normalny, jeżeli ciebie kontent nie interesuje powinieneś wrzucić na czarno i nie "wpierdzielać" się ludziom na ich tag, bo to oni sobie tworzą na nim treści jakie chcą na tym
że dziewczynka na tym zdjęciu ma maksymalnie 13-14 lat.


@oliwkowemydlopodprysznic: A nie wygląda, więc co za różnica, to tylko zdjęcie. Jakby miała 15 lat i jeden dzień, a by wyglądała na 13 lat to już wszystko w pytę? Gorzej jakby zdjęcie było wrzucone jakby miała 14 lat i 364 dni