Wpis z mikrobloga

Jeżeli kiedykolwiek myślieliście, że macie przypałowych rodziców to pamiętajcie, że zawsze mogło być gorzej. Np. wasz ojciec mógłby mieć konto na instagramie i jako nazwę dać np. Stworca_Anona, tak jak to zrobił ojciec Roksany Węgiel, którego konto na instagramie nazywa się "stworcaroxie" XD

#roxie #roxiecarbon #roksanawegiel #roksa #heheszki
F.....t - Jeżeli kiedykolwiek myślieliście, że macie przypałowych rodziców to pamięta...

źródło: comment_1625576582CvJQedC3mZtriFlcnr0zkP.jpg

Pobierz
  • 53
@FullTilt: Chciałbyś mieć takiego ojca jak Roksana.

Gość ma dystans do siebie, umie pokierować karierą córki.

Mi jej kariera zwisa, mnie jej śpiew ani wygląd nie interesuje, ale ich trochę znam.

Najbardziej mnie śmieszy, jak piwniczak brandzluje się do zdjęć Roksany zrobionych prawdopodobnie przez jej ojca.
@smacznyy dokładnie. Przecież gdyby on ją w tym wieku puszczał samą po tym showbiznesie to spokojnie już bylaby po kilku probach molestowania, dotykania i niefajnych propozycji. Ludzie w tej branży mają niezle nasrane w bani, poczytajcie sobie co w usa artystki muszą robić jesli chcą wydać piosenke u jakiegoś producenta muzycznego. Tam wszyscy mają kasy jak lodu i chcieliby tylko zapłaty w naturze. Mimo wszystko Roksana to kuszący kąsek dla takich #!$%@?.
@barbarossa71: Mózg zeżarty przez narkotyki. Przecież każdy aktor to ćpun, bo co zrobi z taka gotówką. Nie mówie o wszystkich aktorach, ale większość, a juz na pewno wszyscy piją. Dostając nagle tak poteżną kase z sesji zdjeciowej, to odbija palma ¯\_(ツ)_/¯

To potem nic dziwnego, ze w tej branży roi sie od pedofilów i innych chorych psychicznie ludzi
To nawet nie chodzi o cpanie, a ich pozycje w spoleczenstwie. Tacy ludzie ktorzy zasiadają wysoko mają wszystko- wladze, pieniadze, pozycje, wplywy, kontakty, ochrone, znajomosci, wiec gdy przychodzi do nich sliczna i grzeczna 16 latka to nie jest dla nich zaden problem zeby sie nią troche zabawic i spełnić swoje zboczone pokusy (zreszta wiekszosc doroslych ludzi chcialoby zaliczyc taką Roksanke, taka jest prawda). A oni nie mają nic do stracenia. Komu sie