Wpis z mikrobloga

Prawdziwe kino w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#recenzja projektora BlitzWolf BW-VP9
➡️Najlepszy BlitzWolf z Full HD i Androidem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 199,99$ (ok 760zł) z Europy

Po link i kupon zapraszam na PRIV

➡️Jak nie chce się komuś czytać, to napiszę krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°) VP9 to najlepszy rzutnik BlitzWolf, który ma praktycznie wszystko. Rozdzielczość fullHD (rewelacyjny obraz), wysoką jasność 6500 lumenów, świetną korekcję obrazu w każdym kierunku, dwa dobre głośniki i Androida. Użytkuję go już blisko pół roku i jestem bardzo zadowolony, filmy, mecze EURO wyglądają świetnie. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio dokupiłem do kompletu elektryczny ekran projekcyjny i stojak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️Przez dłuższy czas miałem rzutnik BlitzWolf VP1 z rozdzielczością 720p. Był go niezły budżetowy projektor. Używaliśmy go okazjonalnie, głównie z dziećmi + do letnich seansów na dworze. Kino w domu to niezły pomysł i wielka radocha dla dzieci. Na tyle spodobały się nam te seanse, ze postanowiłem zainwestować w lepszy sprzęt. VP1 sprzedałem drożej niż kupiłem z Banggood, dołożyłem drugą połowę i zamówiłem VP9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co tu dużo mówić. Jakość obrazu w porównaniu z VP1 jest rewelacyjna. Full HD robi robotę (odtworzyć mozemy też materiały 4K). Obraz jest duży i ostry w kazdym miejscu, również w rogach. Do tego fajna jasność i kontrast (oczywiście w środku dnia przy odsłoniętych oknach obraz nie będzie wystarczająco jasny). Dwa głośnik grają całkiem fajnie. Mamy prawdziwe kino w domu z obrazem szerokości 4m ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co bardzo mi się podoba, to korekcja obrazu. Większość niedrogich projektorów posiada tylko pionową korekcję geometrii obrazu. Tutaj jest czterokierunkowa korekcja geometrii obrazu. Nie musimy ustawiać rzutnika naprzeciwko ściany, na której rzucamy obraz. Każdy róg obrazu możemy wyregulować i wyrównać. Świetna sprawa.
Jest też Android TV ze sklepem. Zainstalowany jest Netflix, YT i inne aplikacje. Wyszukiwanie ułatwia sterowanie głosowe z pozycji pilota.
Sygnał można puszczać przez:
▶️ HDMI (np. podpiąć laptop, dekoder TV sat lub kablówki, tv box).
▶️ USB (np. filmy/bajki/zdjęcia z pendrive)
▶️ wejściem AV czy VGA
▶️ z internetowych aplikacji z Android TV

Ja najczęściej podłączam dekoder TV sat lub oglądam YT/Netflix.
Sam rzutnik jest dość duży, elegancki. Na górze mamy panel z przyciskami. Z tyłu wejście zasilania i sygnałów. Po bokach mamy dwa głośniki. W zestawie wszystkie potrzebne kable i instrukcja.
Rzutnik zamówiłem z Chin (obecnie dostępny z czeskiego magazynu Banggood). Paczkę dostarczył kurier DHL. Rzutnik w pudełku jest bardzo dobrze zabezpieczony.
Nie wiem, czy to najtańszy rzutnik fullHD z takim parametrami, ale myślę, ze jest wart swojej ceny i posłuży mi długo.
Jeśli szukacie porządnego, kompletnego sprzętu do wieczornych seansów (filmy, mecze, bajki, YT i inne) ze świetną jakością obrazu to jest to bardzo dobry wybór.

➡️ Parametry
BlitzWolf model VP9 z wbudowanym systemem Android TV 9.0. Projektor wyświetla maksymalnie 200 calowy obraz w natywnej rozdzielczości 1920x1080 pikseli o jasności 6500 lumenów (500 ANSI). Obsługuje 4K/8K. Kontrast 2000:1. Posiada możliwość korekty obrazu (digital keystone correction). Dźwięk Dolby DTS AC3. Sterowanie głosowe, pilot bluetooth.

#banggood #chinskierecenzje #bblitzwolf #vp9 #projektor #sebeksspoleca
#banggood #chinskiecuda #zakupyzchin
sebekss - Prawdziwe kino w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#recenzja projektora BlitzWolf BW-VP9❗
...

źródło: comment_1625568708z04bhMGM3OGmSINCA8V2lE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz