Wpis z mikrobloga

  • 0
Jestem na wypowiedzeniu, szef to s-------n, nie chce podpisać za porozumieniem i na ostatnie 3 tygodnie n-----ł mi pracy tak że nie mam kiedy nawet szluga zapalić... Na chwilę obecną jestem całkowicie zdrowy, dosłownie.. Nie mam pojęcia na co mógłbym pójść na l4. Macie może jakiś kontakt do lekarza, który by mi pomógł? Chętnie przyjmę na priv żeby nie robić problemów. Albo macie jakiś sprawdzony sposób żeby pójść na zwolnienie? Mam tylko znajomego psychiatrę ale nie chciałbym potem mieć nasrane w papierach że się u niego leczylem :/

#l4 #pomocy #praca
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@keleris_ chgw, parę razy mialem Komisję lekarskie i za każdym razem byl psycholog który się pytał o leczenie psychiatryczne / psychologiczne
  • Odpowiedz
@Burwen: odczuwasz bół w odcinku lędźwiowym (i nie, nie chodzi o ból d--y) - to zapewne korzonki, rwa kulszowa, może początki kamienia nerkowego. W każdym razie - ból jest uporczywy, nie możesz ani siedzieć 9jesli praca biurowa) ani nosić czy się sprawnie poruszać (jeśli fizyczna).

Lub: jesli masz ogarniętego lekarza, to po prostu powiedz jak jest i tyle.
  • Odpowiedz
@Burwen: psychiatra i nie radzenie sobie ze stresem. Możesz iść prywatnie. Nie ma nic złego w tej specjalizacji, lekarz jak każdy inny, a Polacy bardziej się tego wstydzą niż marskości wątroby od chlania XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzana chyba na jakiegoś cwela trafiłem xd nie polecam. Za 100 tylko 4 dni mi dał, jakbym chciał do końca wypowiedzenia ( do końca lipca) to muszę dopłacić 400 stówy..
  • Odpowiedz