Wpis z mikrobloga

Piszę to poważnie, bez żadnej beki
Mogę się mylić ale przez tą niefortunną sytuację w pociągu to Adaś choćby później był dobrym człowiekiem i chciał dobrze to i tak w polityce byłby spalony w sensie że jakby chciał być jakimś doradcą czy ambasadorem w Kambodży. Taki smród się ciągnie za człowiekiem całe życie, i pewnie żaden polityk nie zaryzykuje powołania takiego człowieka na jakieś odpowiedzialne stanowisko bo ktoś by się dokopał do dawnych czasów i był by problemy czy nagonka albo zwykły skandal. Takie moje zdanie.
#raportzpanstwasrodka
  • 27
  • Odpowiedz
@MarcelFerry: jest to może wykluczenie ale nie ma się co dziwić politykom bo w razie co sami odpowiedzą swoją głową, a teraz takie czasy że można się nawet do artykułów z 2008 roku dokopać wpisując tylko parę słów w google.
  • Odpowiedz
@dizel81: Tyle, że to nie przypadek. Ta sytuacja nie zdarzyła się przypadkowo głupiemu dzieciakowi a komuś już piastującemu jakieś tam stanowisko w drabinie politycznej. Normalnym ludziom zwyczajnie nie przydarzają się takie niefortunne incydenty dlatego, ze są normalni.
Znowu przywołam ekscesy menela z boboli w pociągu, chociaż skala nie ta bo tam zwykły menel nie piastujący żadnej funkcji ale jednak te niefortunne incydenty np. w pociągu nieprzypadkowo przydarzają się właśnie takim
  • Odpowiedz
@MarcelFerry: co innego bład typu nieumyslne spowodowanie wypadku a co innego poglady, ktorym upust dał po alko. Ja po alko nie chce wieszać murzynów. On widocznie ma takie poglądy, tylko sie obecnie nimi nie chwali. Dla mnie to nic nie zmienia, poki pokazuje Kambodze i robi jakies akcje oglądam go
  • Odpowiedz
@adik75: za dużo podobieństw do Szkolnej:)
Ale fakt że w Polonii leciał Honor na którymś gniocie i to nie tak dawno więc pewnie poglądy się bardzo nie zmieniły przez te lata.
  • Odpowiedz
@MarcelFerry: może być też tak, że trochę dojrzał i zmieniły mu sie poglądy. kiedys gościł jakąś Polkę z Hindusem i pozytywnie wypowiadał się o nim, że pracuje i w porządku gośc, jechał po rasistowskich komentarzach POlaków. Nie wiem jak jest, zwisa mi to
  • Odpowiedz
@theLPD: A dla mnie zmienia bo nie cierpię ludzi którzy udają, a w rzeczywistości tacy nie są, mają jakieś tam poglądy, a w rzeczywistości myślą odwrotnie, ale żeby się przypodobać widzom znajomym udają że tak samo myślą. To są najgorsze jednostki bo nie wiesz czy to jest człowiek któremu możesz się zwierzyć i na nim polegać i czy zaufać.
  • Odpowiedz
Polacy to sami siebie traktują jak podludzi. Bardzo zakompleksiona i uniżona nacja jesteśmy.


@theLPD: mow prosze za siebie ... ja tam nie mam zadnych kompleksow zwiazanych z moja narodowoscia ... czuje sie dumny jako Polak ...
  • Odpowiedz