Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 149
#przegryw #s----------e #s------------------a #timepill ehhh chciałem się zmienić, ale świat nie poczekał na mnie i sam się zmienił. Normictwo nakupowało srajfonów, odpaliło story na instagramie i momentalnie stało się it's over dla mnie z wychodzeniem ze s----------a. Oskariatu nie dogonię, już nie dogonię.
o__p - #przegryw #s----------e #s------------------a #timepill ehhh chciałem się zmie...

źródło: comment_16255075679MbAh2khAaFghsmkw4afE2.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@o__p: to że normictwo kupiło sobie iphony to można przeboleć, gorzej gdy widzisz jak 18letnie oskarki wożą się po twoim powiatowym w najnowszym bmw lub audicy z salonu i wybierają sobie meble do nowo zakupionego mieszkania na studia w wojewódzkim i oczywiście przed studiami 3 tygodniowy reset na Dominikanie. Wtedy jest over dla chłopa bo wiesz że nigdy nie będziesz operował taką gotówką nawet jakbyś popracował za granicą. Na telefon
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jakubbaumann: wystarczy mieć pojęcie o samochodach, wtedy się wie, że stare bmw i audice są mechanicznie lepsze od nowych i żal znika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jakubbaumann: może znasz moje wpisy, jak tak to wiesz, że u mnie 20 letnie tuningowane złomy stoją wyżej niż julki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz