Wpis z mikrobloga

@5mek: Generali akceptuje auta powżyej 15 lat (ja mam z 2002 :/) no i w ofercie komfort za 114zł to coś tam dają. Fakt, że holowanie 250km nie przekonuje, ale to zawsze lepsze niż nic. Obstawiam, że takiego holowania do Polski to bym nie znalazł też nigdzie
@Usted: za 300 to ja mam platynowy assistance na cały rok, więc żeby Ci 7 stów wyszło, to pewnie z jakimś autocasco masz.
Zwracaj uwagę ile km holowania po Europie i z jakich przyczyn. Miałem kiedyś assistance z #link4 i jak mi poszła turbina, to się okazało, że owszem i holują, ale jak będę mieć wypadek, ale nie awarię. Nigdy więcej tych ciuli.
@RRybak: AC mam w innej firmie. No nie wiem jak tyle policzyli, a i to jeszcze w sumie znajomy, także bez szans na naciągnięcie. W Generali do 250km po Europie, takze mocno bez szału.
@Usted: Assistance po europie to powinieneś mieć MINIMUM 800km, a 1000 to już raczej standard. Akurat generalli to jest chyba najdroższe na rynku. Sprawdź wartę i ewentualnie axa, czy co tam teraz za uniqua jest.
@Usted: akurat przy link 4 byłem na granicy polski, więc znajomi mnie odholowali. To samo auto miałem potem w axa i zdechło w słowenii. Wyholowali do polski + 200 do łapy dla lawety, bo przekroczyłem 800km. Ale hotel miałem w cenie, więc i tak ich dobrze wspominam.
Teraz mam wartę z jeszcze większym zakresem, ale w sumie dwa samochody tam trzymam, i przez własnego agenta.