Wpis z mikrobloga

Ludzi którzy się cieszą z powrotu #tusk do kraju można śmiało porównać do Polaków we wrześniu 1939 którzy cieszyli się że armia Czerwona przybyła z odsieczą. To jest dokładnie ten sam poziom.
#bekazpodludzi
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlfredoDiStefano: Rozumiem nie przepadać za Tuskiem, ale porównywanie go do morderców i gwałcicieli to gruba przesada.
@CzeskaSauna: jak ściągnie trochę mudzinuf z afryki to już nie będzie taka gruba przesada bo wzrost gwałtów o 500% to nie jest wysoka cena za dobry kebab
  • Odpowiedz
Ludzi którzy się cieszą z powrotu #tusk do kraju można śmiało porównać do Polaków we wrześniu 1939 którzy cieszyli się że armia Czerwona przybyła z odsieczą.


@AlfredoDiStefano: no nie. Można ich śmiało porównać do Polaków w 1944/1945, którzy cieszyli się że Armia Czerwona przybyła z odsieczą...
  • Odpowiedz
Ludzi którzy się cieszą z powrotu #tusk do kraju można śmiało porównać do Polaków we wrześniu 1939 którzy cieszyli się że armia Czerwona przybyła z odsieczą. To jest dokładnie ten sam poziom.


@AlfredoDiStefano: Ludzi którzy się cieszyli się z wygranej PiS można śmiało porównać do Polaków we wrześniu 1939 którzy cieszyli się że armia Czerwona przybyła z odsieczą. To jest dokładnie ten sam poziom.

Jakoś tak bardziej pasuje
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: I ten tag beka z podludzi xD mi się tak zawsze z was chce śmiać, bo jesteście debilami do kwadratu, sprzedaliście się za 500zł, bronicie bolszewików, nie potraficie dostrzec realnych zagrożeń na arenie międzynarodowej, a p---------e, że ktoś jest podludziem. Małpa ma więcej rozumu i honoru niż pisowcy.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano: Nie wiem twoje porównanie jest tak z d--y, że albo pisowiec albo konfederata, dla mnie ten sam poziom s----------a. Tusk jaki nie był to mieliśmy wzrost gospodarczy, deflację i człowiek żył wolny, jak dla mnie to może cały ten kraj z gówna sprzedać niemcom, na c--j nam kraj, który nie działa, wszystko jest c-----e, drogie i mamy zamordyzm religijny oraz kult pedofilii w czarnych sukniach.
  • Odpowiedz