Wpis z mikrobloga

Protip na pierwszą randkę ode mnie. Zabierasz dziewczynę na rowerki wodne, materace cokolwiek z tych i tym podobnych rzeczy, żeby zaimponować jej od razu swoją sylwetką i żeby zobaczyć jak dziewczyna wygląda bez ciuchów. Zawsze działa, nie dziękujcie.
#randki #zwiazki #rozowepaski
  • 14
  • Odpowiedz
@twojideal: Gościu ty mówisz o zaimponowaniu sylwetka kobiecie. Zwykła sylwetka nikomu nie zaimponujesz. Ty mówisz o zaimpinowaniu sylwetka czyli o jakieś muskulaturze, szesciopaku. Nie każdy ma na to czas, pieniądze ani ochotę by łazić na siłownie by zaruchac. Są inne sposoby, a twoj protip jest po prostu głupi, wiec ci to wytknęliśmy.
  • Odpowiedz
@Lune: Nie jest to porada tego typu. Tutaj jadąc na materace pokazujesz że możesz bawić się dobrze praktycznie zerowym wkładem finansowym, jeżeli masz jezioro obok siebie, wystarczy wykorzystać to co masz dostępne.

Nie musisz chodzić na siłownię żeby zbudować ładną estetyczną sylwetkę. Wystarczy niski poziom tłuszczu, do tego potrzebna jest ci dieta. Za to ty wymyślasz że potrzebujesz nie wiadomo jakiego samochodu żeby zaimponować?
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Idealnie napisałeś. Obecnie jestem na redukcji, 3 posiłki dziennie, zrobienie jedzenia na cały dzień zajmuje mi maksymalnie godzinę wraz z posprzątaniem. Trzymanie diety to również oszczędność pieniędzy bo nie kupujemy dodatkowego syfu. Siłownia nawet nie jest potrzebna, sylwetkę można zrobić również w domu.
  • Odpowiedz