Wpis z mikrobloga

@Cauldron: a nie podszedłeś wcześniej do niego i nie zobaczyłeś kartki „Opel Vectra, SPRZEDAM”? ( )

@mariowtetrisie: ja kiedyś stanąłem na czerwonym i czekam dobre 10 minut. Ruch zerowy, jestem praktycznie sam w zasięgu wzroku, ale że byłem za granicą to nie chciałem ryzykować. Ostre słońce w twarz nie pomagało w obserwacji sygnalizatora, ale jak obok przejechał zdziwiony Niemiec to jakoś tak dostrzegłem po nim,
@mariowtetrisie: @Aclyoneus: Ja wiele razy tak stałem we Wrocławiu na światłach, aż w końcu wjeżdżałem na buspas i jechałem nim do domu udając autobus i mijając zaparkowane w korku auta w całym mieście (niektórzy nawet trąbili XD). Pozdrawiam jace i tego gościa co zjadł cały granulat wraz z dostawcą KFC i udaje, że ogarnia mpk
@Benq20: @Aclyoneus: @TyskiDaro: Przejeżdżam tam regularnie i takich kierowców jest mnóstwo XD

Przeczytałem

Haha, wlasnie smialem sie, ze to samo zrobilem w Katowicach ;) Dopiero po pelnej zmianie swiatel zorientowalem sie ze to parking przy drodze.


I już wszystko wiedziałem :D Swoją drogą, tragicznie oznaczony jest tam zjazd na A4, na GPSie można się #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)