Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem ME2 i mam problem bo coś źle zrobiłem i ! umarła Jack
Oczywiście całą grę jak głupi przechodziłem na autosave i nie mogę się cofnąć żeby to naprawić. I teraz pytanie, warto przenosić Sheparda do ME3 czy stworzyć nową postać? Bo rozumiem, że jak przeniosę save to nie spotkam już tej postaci? Szkoda by było bo ją polubiłem, nawet romans był;)
#masseffect #gry
  • 12
@AntyKuc: @GerwazyHeghen: przeżyli wszyscy poza nią. I jak czytam to zginęła przez to, że nie wziąłem ulepszenia statku od Jacoba. Wkurzał mnie od początku, nie brałem go na żadną misję poza lojalnościową. Najnudniejsza postać nie licząc tego najemnika którego imienia nawet nie pamiętam. Jakbym robił normalne save'y to bym się cofnął o jakieś pół godziny i by przeżyła:/
@toodrunktofuck:

Oczywiście całą grę jak głupi przechodziłem na autosave


Nigdy tak nie robie.
Zawsze zapisuję osobno i regularnie robię kopie save'ów wrzucając na inny dysk lub pendrive.

I teraz pytanie, warto przenosić Sheparda do ME3 czy stworzyć nową postać?


Chcesz poświęcić ogromny czas i powtarzanie wszystkiego na nowo, tylko dla jednej postaci?

Bo rozumiem, że jak przeniosę save to nie spotkam już tej postaci?


Wątpię.
Grałem w serie ME, ale to
Chcesz poświęcić ogromny czas i powtarzanie wszystkiego na nowo, tylko dla jednej postaci?


@Eskim0s: Jakie powtarzanie na nowo? Przecież nie myślałem o ponownym przechodzeniu dwóch pierwszych części tylko o stworzeniu nowej postaci w trzeciej. Ale już mi wyżej wyjaśnili, że nawet jak to zrobię to Jack i tak będzie martwa.
@emissary: oooo, to jest to, nawet nie pomyślałem o tym. Widzę że jest coś takiego, jutro na kompie sprawdzę jak działa. Bo zależy mi tylko na tej jednej zmianie, zwłaszcza że wiem, że zawaliłem przez tak małą pierdołę.