Wpis z mikrobloga

@L3gion: dla mnie największa beka to ci, którzy dają dzieciakowi (takiemu 1,5 roku) swój telefon zeby się pobawił .A ten klika gdzie popadnie, bo ładnie wygląda, bo świeci - czasem do kogoś zadzwoni, czasem coś skasuje z telefonu, czasem jakimś cudem wyśle wszystkim znajomym SMSa "5ffjj;l44!445", a czasem #!$%@? telefonem o ziemię i stłucze.
  • Odpowiedz
Bachory drace ryje w miejscach publicznych jak właśnie komunikacja czy restauracje powinny być z miejsca wypraszanie. Kur mac nic tak nie #!$%@? jak purchlaki które jedyne co potrafią robić to drzeć ryj, jeszcze niemowlęta jestem w stanie zrozumieć ale jak mijam płac zabaw z gowniakami 4lat+ i jedyne co z tych mord wychodzi to jeden pisk i jazgot to mnie krew zalewa i zachodzę w głowę jak te gowna drace mordę bez
  • Odpowiedz
  • 16
@L3gion
@P4ncernik

Widzę, że Panowie znawcy wychowywania dzieci.
Również takim zajebistym znawcą byłem zanim urodziło się moje.
Jeśli myślicie, że z dzieckiem 3,4,5 letnim można usiąść i powiedzieć:
- słuchaj, teraz będziemy jechali pociągiem relacji Katowice-Wrocław, czy mogłabyś / mógłbyś na czas przejazdu siedzieć cichutko i grzecznie żeby nie naruszać czyjegoś spokoju?
To nic nie wiecie o dzieciach i ich wychowywaniu, zapytajcie swoich rodziców jak wy się zachowywaliście.

Ktoś nie poświęca czasu
  • Odpowiedz
Jeśli myślicie, że z dzieckiem 3,4,5 letnim można usiąść i powiedzieć:

- słuchaj, teraz będziemy jechali pociągiem relacji Katowice-Wrocław, czy mogłabyś / mógłbyś na czas przejazdu siedzieć cichutko i grzecznie żeby nie naruszać czyjegoś spokoju?


@reaper1: Nie, nie można mu tego wytłumaczyć. Ale ja mówię o dawaniu z premedytacją czegoś głośnego aby zająć dziecko. Daj mu kurła ten tablet ale ze słuchawkami. Daj mu kurła zabawkę ale nie będącą bębenkiem czy
  • Odpowiedz
zapytajcie rodziców, bo tego wieku już nie pamiętacie, jacy byliście spokojni, ogranieci, jak nie darliście mordy, nie robiliście fochów.


@reaper1: Ja nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem ponoć jednym z najspokojniejszych dzieci z rocznika.
  • Odpowiedz
Jeśli myślicie, że z dzieckiem 3,4,5 letnim można usiąść i powiedzieć:

- słuchaj, teraz będziemy jechali pociągiem relacji Katowice-Wrocław, czy mogłabyś / mógłbyś na czas przejazdu siedzieć cichutko i grzecznie żeby nie naruszać czyjegoś spokoju?

@reaper1: Nie, nie można mu tego wytłumaczyć. Ale ja mówię o dawaniu z premedytacją czegoś głośnego aby zająć dziecko. Daj mu kurła ten tablet ale ze słuchawkami. Daj mu kurła zabawkę ale nie będącą bębenkiem czy
  • Odpowiedz
@reaper1: pamiętam do dziś jak raz darłem mordę w autobusie miejskim, matka mnie wyciągła za ucho na najbliższym przystanku, dostałem ostra zjebe i na końcu musieliby czekać długo na następny autobus. Zakladajac, że mogłem mieć wtedy 4, góra 5 latek, a pamiętam to dobijając do 40stki, to domyślam sie, że dotarło i siary już nie robiłem w autobusach
  • Odpowiedz
@L3gion
Jeżdżę od czasu do czasu pociągami i ludzie to są takie tępe bezrefleksyjne chamy, że szkoda gadać i nawet nie tylko dotyczy to dzieciorobów tylko ogólnie tłuszczy. Tych kulturalnych na palcach jednej ręki można policzyć.
  • Odpowiedz
@reaper1

Jeśli myślicie, że z dzieckiem 3,4,5 letnim można usiąść i powiedzieć: - słuchaj, teraz będziemy jechali pociągiem relacji Katowice-Wrocław, czy mogłabyś / mógłbyś na czas przejazdu siedzieć cichutko i grzecznie żeby nie naruszać czyjegoś spokoju?


Ale ja rozumiem doskonale rozumiem. Poprawiłbym Cię, bo z 5 letnim już można normalnie pogadać, w sensie nauczyć zachowania, ale to widocznie zależy od inteligencji i samoświadomość dziecka, Sam nie mam dzieci i zamierzam mieć bo
  • Odpowiedz
@L3gion: #!$%@? do dzisiaj pamiętam jak byłem przejazdem w stolicy i wszedłem zjeść do ładnej knajpy z ogródkiem. Niestety kilka stolików dalej siedzieli rozpłodowcy z ewidentnie nadaktywnym bachorem, któremu w dodatku dla zaspokojenia dali do kopania piłka. Bita godzinę gnój z nią latał i darł jape XD Nie rozumiem, są strefy bez psów, są strefy bez papierosów, dlaczego nie może być stref bez gowniakow?
  • Odpowiedz
dlaczego nie może być stref bez gowniakow?


@Warrior_97: Bo dzieciata większość od razu podnosi pisk, pamiętasz te plany na słynne mieszkania bez dzieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Psiarze, palacze itd zostali nauczeni że są granice. Niestety Polski rząd ma #!$%@? na punkcie rozmnażania się więc wejdzie madkom i tatełom do dupska kosztem wszelkich innych grup.
  • Odpowiedz
@reaper1 co to wogle za cebulacki #!$%@? argument "zapytajcie rodziców jak wy się wychowywaliście". To co, to że taki dzieciak wydziera morde bez powodu i wiszczy ma mi nie przeszkadzać bo 20 parę lat temu też tak może robiłem nieświadomy? Dobre podejście dać sobie wjeżdżać na głowę i szukać wytłumaczenia na siłe. 99% że jesteś rodziniarzem co jest na kiwnięcie palca kobiety.
  • Odpowiedz