Wpis z mikrobloga

Jak to jest z receptą na #medycznamarihuana. Ogólnie ze schorzeniami się łapie. Mam ibs, refluks i regularne migreny z aurą, ale ponoć chcą jakiegoś udokumentowania historii choroby stąd pytanie czy takie dokumenty typu właśnie recepty, wyniki badań (rezonans mózgu, gastroskopia), skierowania są jakoś archiwizowane w placówkach medycznych i zostaną mi udostępnione gdy o nie poprosze?
#marihuana #medycyna
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thundercock: tak, wszędzie gdzie coś robiłeś powinna być kartoteka. Do tego możesz zajrzeć na internetowe konto pacjenta, masz tam historię recept, zlecone badania, nie wiem jak z wynikami. Do tego jest lista lekarzy którzy wspierają leczniczą marihuanę, chyba na stronie wolnych konopi
Jak refluks to najlepiej mieć gastroskopie. Jak masz wcześniejszą historie to nie powinno być problemu. Co do ibs się nie wypowiem
@krokof: Dla mnie spoko, trochę drogawo, ale trzeba przyznać, że susz dużo lepszy niż polish haze od sebixów. Jeżeli pytasz konkretnie o aurore 20 to co tu dużo mówić, całkiem konkretna moc, prawie czysta indica więc przykuwa do fotela, bardzo relaksująca faza, ale jak ktoś chce się zjarać z rana i być produktywny to raczej polecam inny susz xD