Wpis z mikrobloga

Ulana Keto-dieta 3! Dziś na śniadanie #kieleckiulaniec radośnie opiermandala:
- Twaróg tłusty - domyślam się, że kostka 200 gramów,
- Śmietana tłusta. Ale 18 czy 30%? Zakładam, że to drugie - niech będzie, że dał jej 100 gramów,
- Szynka serrano - w Lidlu jest opakowanie 80 gramów, po ilości wnoszę, że poszło całe
- sól i szczypiorek XD
807 kalorii weszło.
Na obiad przyjmuje jakąś sałatkę z oliwą, ale nie pokazuje co i ile. No nic, przechodzimy do ogłoszonego zapitym głosem śniadania. Bo nie wiem czy wiecie druszlaki, ale na diecie keto można walić wudekce z somsiadem - to jej plus XD
A śniadanie bardzo oryginalne. Jajecznica z pięciu jajek wraz kiełbasą chorizo (90 gramów). Do tego hit - dwie parówki wręcz #!$%@? majonezem - i jest go tyle, że na moje oko z 70 gramów i pesto Baresa dla smaku. Ile? Nie pokazał, założę że 50 gramów. 853 kalorie witają.
Na obiad opiermandala łososia - kawałek wygląda na ok 300 gramów. Do tego mozarella - dla bebzuna cała kulka na porcję czyli 125 gramów. Na to suszone pomidory 25 gramów i 5 ml oliwy. Wspaniały obiad 842 kalorie.
Łącznie kalorii spożytych na wysrywie 2502 - 70% tłuszczów, 4% węgli, 26 % białka.
#mocnyvlog
  • 16
@KKK1337: ja mu zyczę powodzenia to kiedyś zbić, ja mam lekki problem z ruszeniem tego (mam koło 370, przy 80 kg wagi,175cm wzrostu 26 lat) mimo że ograniczyłem cukier, fastfoody i ogólnie tłuste rzeczy a do diety weszło duużo waży no i ruch rower/bieganie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KKK1337: oj wiem, właśnie to przechodzę i staram się :-) a w pracy w biurze jest nas 6tka, i co drugi dzień. To co kebab czy pizza? :D miesiąc się trzymam bez tego, w domu to samo :>

@euklides: jest fajny sposób, wyjeżdżacie i nic się nie liczy
@Nitrish Masz rację, dziękuję za zwrócenie uwagi - podałem jajka i chorizo, ale zapomniałem ich wrzucić w aplikację. Tym samym kaloryczność całego wysrywu skacze do 3261 kalorii, a samo śniadanie ulanego mistrza to 1612 kalorii.
Dzięki za wyłapanie, niech ci Bóg w sony akszyn kamach wynagrodzi!
@fotoskora: Najpierw pewnie do jakiejś wiertarki wjedzie mieszadło i koryto do produkcji majonezu miedziano górskiego. Jednak okaże się, że to nie jest to, nie o to chodziło. Potrzebna jest profesjonalna betoniarka, najlepiej z homekitem wagą i dozownikiem, żeby sama robiła. Ciekawe czy miejsce na strychu jeszcze jest.