Wpis z mikrobloga

Polecicie jakąś grę strategiczno-ekonomiczną w której będę mógł budować jakieś osady i o nie dbać?

Tak bardzo naszła mnie ochota na pogranie w gierkę w której będę mógł dbać o swoje osady, stawiać budynki, dbać o gospodarkę itp. ostatnio tego typu gry w którą grałem i mi się bardzo podobało było Stronghold 2 i Empire Eearth, no ale zastrzały się te gry zbyt mocno :/

#gry #strategie #staregry #stronghold #pytanie #szukamgry
  • 23
Fajnie jakby w grze upływał czas i był podział na noc-dzień, no i nie musi to być strategia bo w sumie najważniejsze to budowanie więc może to być gra z widokiem z pierwszej osoby nawet :X
@hippomasaz: Z settlersów to tylko Dziedzictwo Królów mi się podobało i w sumie to czegoś takiego szukam, te animowane części kompletnie mi się nie podobają - nie umiem się wczuć w grę gdy latają mi po mapie jakieś krasnoludy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Not_Broken: Czytam że to gra stworzona przez jedną osobę, tam ogólnie jest co robić, rozbudowana jest gra?

Są jakieś zagrożenie dla osady? to troszkę szkoda mi kupić jak mi się znudzi po godzinie :x
@Not_Broken: Oglądam filmiki z tej gry i gość przez 10 odcinków po 40 minut mało co rozbudował osadę, jakoś tak widzę że mało się tam dzieje :/

Teraz są zniżko na wszystko :X
@United: Ehh... szkoda bo gra mi się podoba ale właśnie przeglądam 16 odcinek gościa który nagrywa tą grę a każdy odcinek ma po 40 minut i tam przez te 16 odcinków niewiele się dzieje....jego miasteczko jest praktycznie nie zmienia :/