Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@WykopekBordo

Mam półrocznego bana, ale chciałem Ci podziękować za ośmieszenia tej toksycznej części Wykopu, którą są ludzie z tagu #przegryw Sam siedziałem na tagach, ale dzięki banowi uświadomiłam sobie jaką perfidną grupą są tamci ludzie, którzy sami wyrzucają poza nawias tych, którzy się z nimi nie zgadzają w 100%.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e1c053d55354000ab6d8e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 30
OP: @Flutter_M_Shydale
Autokorekta.

@NaczelnyMizoginRP @eschatoestetyzm

Przecież prawda jest taka, że każdy, kto nie ćwierka w Was rytm jest lewakiem, normikiem, Oskarkiem czy co tam jeszcze macie w swojej "nowomowie". Sam nie raz potrzebowałem się wyżalić na tagu, ale większość tej społeczności odrzuca każdego, jeśli nie dopatruje się winy wyłącznie w innych.

Kreujecie wizerunek " wielce odrzuconych", a sami co robicie? Plujecie na innych, na samych siebie, a potem burzycie się, że
@JonBonesBlachowicz Ja tam im chciałem pomóc, ale wiedziałem, że się wyj3bią na mnie po tym, bo na tym tagu nigdy nie chodziło o żadne wychodzenie z przegrywu, chociaż doceniam pomoc, ale nie napisali po ludzku do mnie, tylko zaczęli kręcić drame i się nałykali zarzutek i różnych bredni o mnie