Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@WykopekBordo

Mam półrocznego bana, ale chciałem Ci podziękować za ośmieszenia tej toksycznej części Wykopu, którą są ludzie z tagu #przegryw Sam siedziałem na tagach, ale dzięki banowi uświadomiłam sobie jaką perfidną grupą są tamci ludzie, którzy sami wyrzucają poza nawias tych, którzy się z nimi nie zgadzają w 100%.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e1c053d55354000ab6d8e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Co innego być szczerym i powiedzieć, no tak wyglądam jak wyglądam, ale peklowałem z 5 lasek. Nie byłoby problemu. Problem się pojawił, bo wykopek udawał prawiczka i nędzarza większego niż w rzeczywistości był. No i przyznał się do tego po 4-5 miesiącach. Jak można, tak bezczelnie jeszcze mieć jakieś pretensje, że został pojechany. Chory człowiek i tyle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mnie też dawno odrzucono z tych tagów, jak się później okazało było to przez trolli oskarków, którzy nie mieli nigdy problemów ze zdobyciem partnerki

trolle dbają mocno o to żeby ten tag był wystarczająco toksyczny przez nakręcanie innych, najlepiej wrzucić na czarnolisto i tyle
  • Odpowiedz
@WykopekBordo: Co by nie mówić o przegrywie, że są tu ludzie słabi itd, ale na tagu sa ludzie agresywni (w tym ja w sumie). Chodzi mi o to, ze to nie ma sensu Wykopek. Mi ta sprawa nie ciążyła nigdy jakoś, ale innym ciąży i jedyne co uzyskasz to p---------z częśc ludzi z tagu.
  • Odpowiedz
@JonBonesBlachowicz Ja tam im chciałem pomóc, ale wiedziałem, że się wyj3bią na mnie po tym, bo na tym tagu nigdy nie chodziło o żadne wychodzenie z przegrywu, chociaż doceniam pomoc, ale nie napisali po ludzku do mnie, tylko zaczęli kręcić drame i się nałykali zarzutek i różnych bredni o mnie
  • Odpowiedz