Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
@WykopekBordo

Mam półrocznego bana, ale chciałem Ci podziękować za ośmieszenia tej toksycznej części Wykopu, którą są ludzie z tagu #przegryw Sam siedziałem na tagach, ale dzięki banowi uświadomiłam sobie jaką perfidną grupą są tamci ludzie, którzy sami wyrzucają poza nawias tych, którzy się z nimi nie zgadzają w 100%.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e1c053d55354000ab6d8e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JonBonesBlachowicz Inni nie oszukali nikogo, a też za peklowanie zostali zaszczuci na tagu. Nie chodzi o to, żeby wyjść z przegrywu, tylko każdy, kto trochę z niego wyszedł ma wyginać z tagu, bo on nie jest prawdziwym przegrywem, dziwne miejsce
  • Odpowiedz
Zajebiozaur: Zapamiętajci esobie wszyscy raz na całe życie: Człowiek, któy sam siebie nazywa przegrywem, sam siebie ośmiesza, poniża, a przy tym wini za to innych, to soba bardzo zaburzona psychicznie. NIe ma najmniejszego sensu przyjmować jej narracji, inspirować się jej systemem wartości iwspierać jej w urwalaniu takiego marazmu i choroby.

Takich ludzi kieruje się na psychoterapię, a jeśli nie chcą, to się ich czarnolistuje, bo tylko sieją ferment, zamę, gównoburze, paranoje i konflikty, a nie dojdzeicie z nimi nigdy do porozumienia, bo są chorzy.

Jeśli nie są w stanie sami się podnieść i pójść do specjalisty, to niewiele możemy dla nich zrobić nie mając z nimi fizycznego kontaktu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: błąd, byłem wyrzucony z tagów przegrywowych długo przed pisania o bluepillu, to były jeszcze czasy jak z takimi osobami jak grzyp, przegryw90, piasqun, dieselmusidymic siedziałem na discordzie, część z nich to były Oskarki, co wyrzuciły mnie za szczerość, gdy sami trollowali

potem już nie wracałam na tagi przegrywowe, bo ich toksyczność mnie odrzuciła, czasem tylko pisałem bluepillowe posty, aby naprostować pewne urojenia takie jak - kobiety wolą
  • Odpowiedz