Wpis z mikrobloga

Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam mistrzostwa kauczuków do rozstrzygnięcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatni pojedynek zakończył się rekordem, który chyba nie zostanie pobity. Mianowicie Kauczuk zachód słońca przyćmiewa swojego przeciwnika kauczuka motylka stosunkiem 37 głosów (92.50%) vs 3 głosy (7.50%).

Jutro rozpoczynamy ćwierćfinały, więc serdecznie zapraszam.

Para 8 (1/16)

Po lewej, kauczuk szlaczek - oprawca szyszki, ponad to naprawdę solidny i schludny uczestnik. Pokręcony zewnątrz, lecz w środku to dobry przyjaciel i ulubieniec małych dzieci z kredką. Droga do zwycięstwa nie jest prosta, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Po prawej, kauczuk Oko - zgniótł swojego ostatniego przeciwnika jak plastelinę. Kauczuk, który jako jedyny w całym turnieju ma 32mm zamiast nominalnych 27mm, czy to atut, a może skaza?

Dziękuję za oddanie głosu.
Dziś będzie zabawa, bo choć tylko kauczuk oko ma inny wymiar, niż wszystkie kauczuki aktualnie to nie był on jedyny. Zadanie polega na odnalezieniu drugiego kauczuka z innymi wymiarami, każdy ma po dwa strzały, a wygrana to niespodzianka, choć nie będzie to nic ciekawego XD

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@bartex16

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi ...

źródło: comment_1625406271od68PzHSPqH2tsZArxwi9A.jpg

Pobierz

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, szlaczek 73.8% (31)
  • Po prawej, oko 26.2% (11)

Oddanych głosów: 42

  • 9
  • Odpowiedz