Wpis z mikrobloga

@fizzly: on mówił ze ma traumę i stracił pewność siebie po poprzedniej narzeczonej co go zdradziła i najwyraźniej tak jest bo od HP płaszczy się przed Basieńka a przecież mógłby mieć z jakiś 1000 lepszych dziewczyn, no chyba ze to prawdziwa miłość
@DailyPunch: Co by nie mówić, Krzyś to jest naprawdę kawał ładnego chłopa. Dla niektórych dziewczyn to nawet lepiej, że taka ciapa z charakteru, bo może dzięki temu bardziej jest godzien zaufania, co przy takiej prezencji i jego obecnym fejmie jest trudne do zrobienia -> patrz Krystian i jego zaliczanie.
@DailyPunch: No ale zauważ ze oni z wszystkiego robią taka pokazowe, jak z tymi kwiatkami - fajnie ze kupił Basi kwiaty ale oczywiście musiał to pokazać na story. Życzę im dobrze ale wciąż nie mogę oprzeć się wrażeniu ze lansują się oboje a zwłaszcza Krzysiek na tej relacji..
@caramilla: wiesz, wychowywano mnie tak, że trzeba szanować innych, ale też trzeba mieć i szacunek do siebie. Bycie asertywnym nie zawsze oznacza, że zaraz będziesz źle traktować swoją kobietę. Oczywiście, wiem też że to tylko program i nie dość, że pokazano nam urywek to i uczestnicy - w tym przypadku Krzysiek, chciał się utrzymać jak najdłużej, żeby mieć szansę na wygraną. Jednak to jak dal sobą pomiatać było dla mnie niedorzeczne.