Wpis z mikrobloga

Nie jestem przeciwnikiem szczepień ani ich "zwolennikiem" -> covid.
Sam jeszcze się nie zaszczepiłem.
Czytając niektóre komentarze w tym tagu albo w wykopanych tematach poraża mnie logika i strach niektórych osób.
Hurr durr szczepionki to śmierć, zatory, spisek i nwo, wstrzykują jad żmii i po szczepieniu zmów paciorek xD
W ogóle skąd to przekonanie u was?.
Najlepsze są pytania typu "gdzie mogę dostać paszport covidowy bez szczepienia".
Parę miesięcy od rozpoczęcia się pandemii czarny rynek kwitł, bo sprzedawano tam "szczepionki", które nie były dostępne dla ogółu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy gdyby tworzyło się "nwo" nie łatwiej byłoby wypuścić kolejnego wirusa, który wybije osoby niezaszczepione, bo będą stwarzać problem nowym rządom?
Czy gdyby firmy farmaceutyczne tak czyhały na wasze życie, to nie łatwiej byłoby dodać jakiegoś specyfiku do tabletek przeciwbólowych po które wszyscy sięgają?.
Ogólnie wykopki to dziwne istoty pamiętam jak w komentarzach na początku pandemii wylewała się fala hejtu na rząd, bo hurr durr Szumowski oszołom mówi, że maseczki nie działają hurrr durr super Słowacja, Czesi i Tajwan bo maseczki obowiązkowe i dbają o obywateli. Hurr durr trzeba będzie czekać na szczepionkę parę lat hurr durr wszyscy umrzemy.
Fikołek i 2021r. hurr durr nie będę nosił kagańca bo i tak nic nie dają ( ͡° ͜ʖ ͡°) hurr durr szczepionki, spisek i wstrzykiwana trucizna ()
#szczepienia #covid19 #koronawirus
  • 9
Ogólnie wykopki to dziwne istoty pamiętam

@PapaSar: trzeba być idiotą aby sprowadzać kilkanaście tysięcy osób do grupy 'wykopków' i później na tej podstawie pisać jakieś wysrywy.

Ludzie nie chcą się szczepić na coś na co prawdopodobnie i tak by nie umarli a co może w przyszłości ujawnić jakieś gorsze skutki uboczne niż przechorowanie covida. Dodatkowo jest cała masa dziwnych obostrzeń które wyglądają tak jakby miały za zadanie niszczyć gospodarkę a nie
Zamiast szczepionek na covid wynaleziony został lek w formie tabletki a tak naprawdę tym lekiem jest arszenik. Ciekawe ile miliardów ludzi można tym poczęstować zanim reszta skapnie się że coś jest nie tak


@hnsolo: Myśle że nawet by nie zdażono poczestować tysiąca xD Te wasze pomysły i analogie sa poronione.