Wpis z mikrobloga

  • 449
@GlenGlen12 Paulina pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego co czuje człowiek w depresji, taki człowiek gdy podejmie decyzję o samobójstwie to je popełni bez względu na wszystko.

Czego wymagać od Karyny która mówiąc o takiej sprawie używa sformułowania "cycki opadają" i chodzi w bluzie Prosto. Takie nieskomplikowane ogranizmy nie posiadają rozterek moralnych które popchnęły samobójcę do ostatecznego kroku.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: inaczej bys pisal gdybys jechal tym pociagiem i duzo by zalezalo od tego czy dojedziesz na czas czy nie.
Ja uwazam ze samobujstwo to straszna sprawa i to co pchnelo go do tego czynu napewno bylo straszne.
Ale sposob w jaki to zrobil mogl bardzo zaszkodzic innym ludziom ktorzy niczym mu nie zawinili.
  • Odpowiedz
@mielonkazdzika Rozumiem że pasażerowie pociągu mogą być zdenerwowani ale w obliczu takiej tragedii trzeba wykazać się empatią, człowiek w depresji nie myśli racjonalnie.

Ta dziewczyna natomiast pokazała że empatia jest jej obca i w wulgarny sposób krytykuje samobójcę.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Co czlowiek to inna indywidualna historia. Oczywiscie na pierwszym planie jest tragedia samobojstwa. Ale nie mozemy zapominac ze pasazerowie to tez ludzie i maja swoje problemy zyciowe. Jedni mniejsze inni wieksze.
Sa naprawde rozne zyciowe sprawy, i nieraz trzeba byc na czas.
Wiec empati to samobojcy tez brakowalo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@mielonkazdzika: Ostatnią rzeczą jaką kieruję się samobójca to empatia (której pewnie sam nie doświadczył) i zdrowy rozsądek (skoro decyduje się targnąć na swoje życie)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@mielonkazdzika: No i możesz go krytykować, a on ma #!$%@?, bo nie żyje xD

Gdybyśmy dali im opcje leczenia bądź bezbolesnej śmierci to byłoby łatwiej.

Jeżeli mówię o opcji leczenia, to mam na myśli natychmiastowe leczenie, a nie za rok, jak to było w moim przypadku gdy chciałem się na NFZ zapisać xD
  • Odpowiedz