Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kre-dens: gurwa, żeby do tego chociaż tag był, by można było wrzucić na czarno, a nie że człowiek się budzi o 9 w niedzielę, przegląda mirko, a tu w gorących znowu to gunwo, jak to ktoś wstał o 6, bo trzeźwy i w ogóle jaki to nie jest zajebisty.
A co jeśli ktoś po prostu lubi sobie pospać? Albo nie chce tydzień w tydzień w weekendowe poranki czytać tych samych postów
@unluckysoap: To są raczej pracoholicy albo stare baby z #!$%@?, które wstają o 4 nad ranem i nie mają co ze sobą zrobić. Każdy normalny człowiek sobie odsypia albo dosypia w weekend, jeśli wie, że nie musi nic konkretnego robić.
Co tu się dzieje, ludzie się zesrali że: ktoś nie pije i o tym piszę na Mirko, a inni co nie piją dali mu plusa. I jeszcze dopisujecie sobie historyjkę że to nudziarze i nie potrafią korzystać z życia. XD ( ͠° °)
@adammalysz12: mi akurat nie przeszkadza fakt, że ktoś nie pije i sobie o tym pisze na mirko; super, jak najbardziej, popieram picie minimalne lub nie picie w ogóle alkoholu, super sprawa, ja się bawię zajebiście, nie pijąc.
Ale gurwa kopiuj wklej tego samego wpisu po kilka razy w każdą sobotę i niedzielę rano? Niech to chociaż tag ma, ja was proszę.