Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dziś wjeżdżałem na #chorwacja przez #wegry i ja #!$%@?. 4h staliśmy w kolejce, w pełnym słońcu. Do tego ludzie co chwilę odchodzili z aut, skutecznie zwalniając przesuwanie się kolejki. Generalnie nie wiem po co cała ta szopka, ale nikt nawet nie sprawdzał papierów na szczepienie/test, babka zobaczyła 1 z 3 naszych paszportów i puściła nas dalej. Po co to wszystko? ##!$%@? #wtf
k.....y - Dziś wjeżdżałem na #chorwacja przez #wegry i ja #!$%@?. 4h staliśmy w kolej...

źródło: comment_1625337563wnzQ3rp99fi4xLawNustPp.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kocurowy: czemu to zawsze musi tak byc ze wszyscy pędzą w te same 3 tygodnie zawsze w jedno miejsce? to jakas polska #!$%@? mentalnosc xD WLADYSLAWOWO WSZYSCY #!$%@?.
MIELNO. KRYNICA MORSKA XD na #!$%@? #!$%@? jechac w lato do chorwacji xD tak samo gorąco jak i u nas.
w maju się jedzie. albo w zime na karaiby albo kanary
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@safemoon: ja #!$%@? i #!$%@? wykopka wychodka. Może nie wszyscy mogą jechać w miesiącach dla "pro urlopowiczów" bo mogą urlop wykorzystać np. tylko w lipcu? Gdybym jechał sam to bym się nie pchal w szczycie sezonu ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora bo krzywdzisz moje serduszko
  • Odpowiedz