Wpis z mikrobloga

Skoro FIA jest tak cięta na limity toru to dlaczego nie dają kar za rzekomo zabronioną wolną jazdę pod koniec okrążenia wyjazdowego w kwalifikacjach? Palenie gumy Maxa na mecie to przy tym mały problem, a wszechwiedzący Masi od razu zabronił tego robić xD
#f1
  • 6
  • Odpowiedz
@Prychacz: Dlatego wkurza mnie ta niekonsekwencja w działaniach FIA. Zabraniają wolnej jazdy w kwalach to karanie za to jest praktycznie iluzoryczne mimo, że w każdy weekend odwala się to samo. Identycznie z limitami toru - na każdym torze w innych miejscach są inaczej interpretowane i jeszcze w trakcie weekendu potrafią zmienić te limity xDD a Masi jak zwykle ma na wszystko wytłumaczenie
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Wiem, że każdy tor ma swoją specyfikę, ale z limitami toru bardziej chodziło mi o sytuację z początku sezonu kiedy z dnia na dzień potrafili zmienić limity toru. Według mnie powinni na sztywno ustalić na każdym torze limity - biała linia, albo tarki to przypuszczam, że wtedy nie byłoby takich cyrków. #!$%@?ąc od charakterystyk torów: dlaczego w obrębie jednego toru granicą raz jest linia, a w innym zakręcie tarka?
  • Odpowiedz