Wpis z mikrobloga

To znowu ja! Wracam do was z kolejnym raportem i mam do was świetne wieści bo nadal wszyscy żyjemy! Po dołączeniu @XNiemcu do kolonii wszyscy koloniści zabrali się ochoczo do pracy. Zaczęliśmy planowaną budowę dodatkowych sypialni dla naszych ludzi. W trakcie pracy niestety zakaził się nam @RazdisT, więc niestety musiał odpoczywać sobie spokojnie w łóżeczku przez kolejne dni, na szczęście otoczony był dobrą opieką Suheila, następnego dnia spadł statek PSI który zatruwał drzewa w okolicy, lecz był broniony tylko przez pikiniera i kosiarza także jeszcze tego samego dnia się nim zajęliśmy. Kolejne dni minęły na budowie i innych pracach. Praca budowlana trwała spokojnie aż do wiosny kiedy to rozbiła się kolejna kapsuła transportowa. Niestety znaleźliśmy w niej członka obcego plemienia który nie chciał do nas dołączyć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kolejnym ciekawym wydarzeniem był spadek meteorytu, najpierw spadł metal a później superstal. Randy nas tutaj bardzo rozpieszcza, co nie ukrywam troszkę mnie martwiło, bo nigdy za długo dobrze być nie może. No i miałem dobre przeczucia, ponieważ dwa dni później zostaliśmy zaatakowani przez pobliskie plemię. Troszkę się zdziwiłem bo atakujących było mało, jedna grupa dwóch osób którą wyeliminowaliśmy bardzo szybko i zajęliśmy się pozostałymi czteroma tubylcami. @magnuss już dobrze radzi sobie z bronią palną a @RazdisT z walką wręcz więc bitwa była dosyć prosta i wyszliśmy z niej bez szwanku. Po powrocie do normalności chciałem oswoić megaleniwca co jak się później okazało było głupotą. Megaleniwiec wpadł w szał i chciał rozszarpać RazdisTa, na szczęście zdołał kawałek uciec i pomógł mu Magnuss. Nie obyło się niestety bez ran, ale udało się go pozbierać do kupy. Dwa dni po tej sytuacji spadł kolejny statek PSI, niestety teraz oddziaływał na psychikę naszych kolonistów, więc musieliśmy się nim zając od razu. Nie było to takie proste ponieważ trochę wcześniej oszalał nam Magnuss i musieliśmy wsadzić go do więzienia. Także mieliśmy tylko dwóch kolonistów zdolnych do walki, lecz to nie zatrzymało mnie w tym by zaatakować mechanoidy. Udało się je obudzić i wciągnąć w naszego killboxa, niestety mechy przeszły przez wszystkie pułapki i zaatakowały Razdista, udało mu się uciec z walki ale został lekko ranny. Wieżyczki oraz @Eissseiw zajęli się resztą mechów, ratując naszą kolonię przed zagładą. Chwilę później wysłałem Eissseiw aby ten zniszczył statek. Po zniszczeniu statku nasza załoga odetchnęła z ulgą bo ustały wszelakie brzęczenia. Po tych wszystkich wydarzeniach postanowiłem zrobić przerwę w rozgrywce, więc dziękuje wam bardzo za czytanie i zapraszam do kolejnych raportów! #gry #rimworld #glupiewykopowezabawy
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeśli jesteście czegoś ciekawi to śmiało pytajcie, bo niestety nie uda mi się wszystkiego opisać i wkleić tylu screenów w jednym raporcie a poza tym myślę że było by to zbyt nużące do czytania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Tak ogólnie tego nie opisuje bo to ich podstawowe zajęcia ale @Suheil-al-Hassan zajmuje się głównie badaniami i opatrywaniem rannych @magnuss to nasz główny myśliwy oraz świetny strzelec a zarazem budowlaniec, @RazdisT głównie zajmuje się uprawami ale też górnictwem, @Popielaty też zajmuje się budownictwem ale jest też świetny w kwestiach społecznych. @Eissseiw jest drugim strzelcem a poza tym zajmuje się budowaniem i wydobywaniem surowców, no i @XNiemcu jest naszym kowalem oraz rolnikiem