Wpis z mikrobloga

Zachęcam Pana @gaxda do przeczytania całość a zwłaszcza część "Możliwe perspektywy biznesowe dla technologii LISK"
https://tokeny.pl/en/lisk-lsk/

Wbrew waszemu wyparciu i negowaniu wszystkiego co może zaburzyć waszą wiarę w to że Lisk osiągnie sukces informacje w tym tekście są aktualne i prawdziwe.

Trochę mi Was szkoda bo już wiem jak ciężkie zderzenie z rzeczywistością czeka was za jakiś czas.

#kryptowaluty #lisk
  • 20
@gaxda: Wiedziałem że to napiszesz. Jesteś bardzo przewidywalnym człowiekiem Panie @gaxda

Portal że śmiesznymi obrazkami nie jest miejscem na analizę psychologiczną ale pokusze się o chociaż streszczenie.

#!$%@?ą Cię takie mechanizmy psychologiczne jak m.in wyparcie czy myślenie życzeniowe.

Fakt że Twoja odpowiedź odnosi się do ostatniego akapitu mojego wpisu i użycie słowa "osobiście" świadczy że jest to coś co dotyczy Cię osobiście tzn mamy tu do czynienia z konfliktem wewnętrznym. Z
@finch7: kurde, faktycznie, masz rację, sprzedałem wszystkie swoje liski, opinia randomowego gościa, który tylko szerzy FUD to jest rzeczowe źródło informacji
@finch7: nie mówiąc już o tym Twoim akapicie:
"Ale wydaje mi się że jak jakaś poważna instytucja rządowa lub firma bedzie chciała wejść w blockchain to wynajmie specjalistyczną firme która w kilka miesięcy zrobi im blockchain jaki będą chcieli, nie będą na tym oszczędzać, kasa się znajdzie"
Jasno pokazuję, że nie masz pojęcia o technologii, tworzeniu oprogramowania itp. Myślisz, że teraz każda firma będzie tworzyć oddzielne oprogramowanie do zarządzania firmą, magazynami,
@gaxda: ale ja Ci nie każe niczego sprzedawać. Chciałem żebyś nie negował wszystkiego co nie jest zgodne z filozofią "lisk jest amazing" bo fakty pokazują że nie do końca jest.

Co do tych firm to szczerze myślisz że korpo nie wydadzą xx monet żeby mieć oprogramowanie takie jakie chcą? Pewnie nie, pewnie kupią x lsk na bitbeju żeby mieć na rejestrację sidechainu. Problem leży też np w tym że nie każdy
@finch7: nigdy nie powiedziałem, że "lisk is amazing", nigdy nawet nie utworzyłem wpisu na temat Liska na wykopie, aby jakkolwiek wychwalać Liska czy też "naganiać", ubzdurało CI się to (nie tylko to).

Oczywiście, że się znajdą korpo, które wydadzą kasę na własne rozwiązania, ale 95% skorzysta z gotowych rozwiązań. Na spokojnie można sobie zrobić forka Lisk SDK i z niego korzystać do własnych rozwiązań wewnątrz firmy. Ale tworzące się ekosystemy blockchainowe
@gaxda: wiem że nie napisałeś że lisk jest amazing dlatego napisałem że chodzi o filozofię i ująłem to w cudzysłów
Chodzi o to podejście np: artykuł z 2019? Napewno nie aktualny. To jest po prostu złe podejście no ale jak się nie ma argumentów to najlepiej dać bana i niech banieczka trwa.
@finch7: jeszcze ostatni akapit
"artykuł z 2019? Napewno nie aktualny." Tak. Jest dosyć nieaktualny

Właściwie to Ty zawsze przychodzisz z brakiem argumentów tylko z tezą.
@gaxda: Ja się nie zgadzam że jest nieaktualny ale masz swoje zdanie. Tylko było by lepiej gdybyś stwierdził to po jego przeczytaniu a nie od razu jak załączył się program
trzebabronicliskawscieklihejterzyatakujo.exe
@finch7: co według Ciebie jest aktualne?
Jakie są według Ciebie powody, dlaczego Lisk nie mógłby w przyszłości stworzyć dobrą platformę do sidechainów?
Pytam się Ciebie o argumenty 3 raz, a Ty jakby omijasz tą kwestię.
@gaxda: Powiem tak: Ja uważam że lisk może stworzyć platformę do sidechainow w przyszłości. Po prostu wydaje mi się że może być tak że gdy lont się wypali fajerwerki nie wystartują- tzn dowiazą ten gotowy produkt po latach tworzenia ale zainteresowanie nim będzie po prostu małe. Bardziej popularna konkurencja zabierze klientów i nawet nie dla tego że będzie lepsza tylko bardziej popularna - bo ktoś kto to tworzył nie był niedoświadczonym
@gaxda: Ostatnia sprawa. Śmieszy mnie odpowiedź Kordka na pytanie czy spali część swoich tokenów. "Nie lubię niszczyć pieniędzy" lol przecież to nie są pieniądze tylko komputerowe cyferki dziś warte 10 jutro 100 a pojutrze 0. Gdy ktoś za to zaplaci to są pieniądze. Kordek paląc część swoich tokenów dał by pozytywny impuls dla rynku pokazał by że dojrzał i wierzy w swoj projekt.
Bo jeśli wierzy to nawet 50% jego tokenów
@finch7: No i git. Każdy ma swoją opinie, która bazuję na własnym przeczuciach i ona prowadzi do podejmowania decyzji, czy w dany projekt warto zainwestować, czy warto się nim interesować. Na ten moment ani Ty, ani ja, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy Lisk osiągnie sukces. Więc na ten moment są to tylko opinie, nie fakty, a opinie ludzi mnie mało obchodzą, o ile nie są oparte na jakiejś konkretnej
@finch7: Tak, skupując tokeny z rynku, daję jasny sygnał, że wierzy w projekt. Dobrze piszesz.

Po twoim akapicie o umoczeniu można byłoby zrobić dość jasną analizę psychologiczną Twojej osoby, szczególnie Twojego zachowania, dlaczego tworzysz FUD, jest to dość szeroko spotykany mechanizm obronny w przypadku straty. Już wszystko wiemy. Trochę czasu dzisiaj straciłem, ale dowiedziałem się bardzo ważnej informacji.
@gaxda: kupi tokeny i da komuś kto natychmiastowo zrzuci je market sellem na giełdzie. Nie mówię że to zły ruch ale spalenie tokenów jest o wiele lepsze i mnie nie przekonasz że jest inaczej. Czytałem ten wpis na blogu że to niby lepsze podejście ale ja tego nie kupuje i jak widać rynek też tego nie kupuje.
@gaxda : napisałem że umoczylem na wielu projektach( jak wielu) ale jak dodałem bilans mam na plus i to duży plus xd więc nie zgrywaj psychologa i czytaj ze zrozumieniem xd
@gaxda: i daruj sobie tą zenade typu że poświęciłeś czasu i się dowiedziałes xd jak chcesz się poczuć lepiej to powiem Ci że ja operuje na dużych kwotach więc na krypto straciłem prawdopodobnie więcej niż wart cały Twój majątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@finch7:
1. Ok, luz. To Twoja opinia. Jakbyś nie zauważył to w ogóle nie starałem się Ciebie przekonać, że rozdawanie tokenów po skupie jest lepsze niż ich spalanie. Oba rozwiązania są dość podobne i mogą mieć swoje zalety/wady w konkretnych przypadkach.
2. Super. Gratuluje każdemu, który jest na plus i wyszedł z zyskiem, z czegokolwiek by to nie było.
3. Sorka, tu akurat trochę przyaktorzyłem. Po Twoich wpisach było wiadomo to