Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mothman-: przed summer sale kosztowało złotówkę więc tak, skiny consumer grade z poprzedniej operacji po roku dobiły do 5zl więc potencjał spory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żałuję że tego półtora tysiąca nie miałem wcześniej. W lutym kupiłem za kilkaset złotych tych skinów gdy kosztowały jescze 20 groszy. Profit 300% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mothman-: za 200 zł znacząco podniesiesz cenę skina, np z 60 groszy do 80 XD. Lepiej rozbić inwestycje na kilka różnych skinów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KanapkaPL:
Mogę albo sprzedać te skiny na stronach typu bitskins albo skinbaron, albo sprzedać je na rynku steam, kupić za tę kasę tzw liquid skins (ak redline, awp asiimov, ak empress) i sprzedać je na ww stronach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Padaj: Dostaje śmergla jak sobie przypomnę, że sprzedałem ok 100 pojemników że stickerami po 0.01$. Ostatnio patrzę, a tu po 60zl sztuka
  • Odpowiedz
@bania656: ja ŚMERGLA xD dostaję gdy sobię przypomnę jedną z moich pierwszych inwestycji - skrzynie breakout. Kupilem kilaset sztuk tego za 3 centy, sprzedalem za 60 groszy. Calkiem spory profit, racja, ale teraz kosztują 12 zł XD
  • Odpowiedz