Wpis z mikrobloga

Chce się rozwinąć jako .net developer jeszcze bardziej i zacząć pisać bardziej sensowny kod. I tu pojawia się pytanie - co warto dopisać listy Full Stack deva .net / Vue.js które mogą mi się przydać ale nie tylko w kontekście obecnej firmy ale i szerzej

Uwaga odraz - bedzie trzeba to zacznę się uczyć Angulara / Reac ale na razie lubię się z Vue.js.

W liście są rzeczy z którymi się spotkałem mniej lub bardziej, ale uważam że za mało. A może czegoś jeszcze nie wiem? Albo inaczej - co jeszcze warto dopisać aby chociaż liznąć temat i mieć pojęcie

Link do aktualnego arkusza ( z uwzględnieniem zmian)

PS. Żółta kolumna jest raczej taka fajnie znać ale bez ciśnienia i pozna się przy okazji i myślę o tym aby to poznać lepiej bo podstawy znam

#csharp #naukaprogramowania #programowanie
bi-tek - Chce się rozwinąć jako .net developer jeszcze bardziej i zacząć pisać bardzi...

źródło: comment_16252987126kyyjnkIeMGNi6SmeJ7CsG.jpg

Pobierz
  • 20
@Koliat: No Właśnie nie mam konieczności wdrożeń na Azure i aplikacje u klientów działają w intranecie i izolacji od internetu także tam o azure można zapomnieć, warto dopisać ale to raczej takie odległe dla mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bi-tek: nie masz zupełnie nic własnego co nawet dla rozrywki piszesz? Nie wszystko musi być pod klienta od razu a brak jakiegokolwiek clouda rzuca się w oczy.
@justice_league: Programowanie dla mnie nie jest tylko i wyłacznie dążeniem do 15k lubię to bardzo, co prawda świrem nie jestem. Zapewne skupię się na webówce ale chciałęm wiedzieć czy coś mnie nie omija - tutaj na liście mam np bardoz małe rzeczy jak http czy SignalR - jedna bibliotek do obsługi websocketów. Nie zamierzam wszystkiego z tej listy expić na 100% tylko może niektóre liznę ale niektóre ogarnę dobrze. To też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bi-tek: z rzeczy MSowych mają cały zaawansowany całkiem model reliable actors i reliable services w Service Fabric - SFa odpalisz też on premowo, a pod spodem SF zasila MSowi pół Azurea
@DawajChleb: Powiem Ci tak - ciężko piszę się w Vue nie korzystając ze stora w postaci Vuex-a bo przerzucenie state z jednego komponentu to drugiego który jest w drzewku komponentów daleko to jest problem i rzeźba
@oink_oink: Rozwiniesz? Wg mnie znajomość podstawowa problemów z aplikacjami urchamianymi na windows serwer jest istotna. Excel to też kobyła i przyznam szczreze że go nie znam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bi-tek: wlasnie sam sobie odpowiedziales :) napisanie windows serwer nic nie znaczy chyba ze o tym ze nie masz pojecia co napisales. Jakbhs napisal wlasnie to xo teraz to ok. Musisz byc specyficzny, po pierwsze to w jakim windows serwer, 2008 czy 2019, czy core czy ui, i co na nim robiles
Bo ja bym pomyslal ze chxesz sie pochwalic ze jp znasz excela wiec napisales excel, ale jakbym zapytal sie