Wpis z mikrobloga

Jak rozruszać rozmowe, gdy juz czuc ze sie robi nudna? Wczesniej sie dobrze rozmawialo ale jiz chyba nie ma o czym. Trzeba byloby jakos zmoenic temat chyba. Ostatnio bylo o afrykaroum w ktorym ibona i ja koedys bylismy. I nie mam w okolocy zoo zeby jej teraz zaproponowac, bo mieszkam na #!$%@? zadupiu

#tinder
  • 30
jak zadajesz pytanie, o czym masz gadać, to znaczy, że nic z tego XD


@purystkaod6bolesci: człowieku, ja zawsze mam taki problem. A z tą do dzisiaj i tak mi sie wyjatkowo dorbze rozmawialo, ale juz sie tematy pokończyly.
Jakbym mial cie sluchac to musialbym sie calkowicie poddać
@pankrzys: hehe, to juz bylo troche na poczatku. Ona i tak mieszka troche w lepszym miejscu bo w miescie(ale malym i na peryferiach), a ja na wsi obok. Narzekalismy na dojazdy, ona jak mieskzala w Krakowie pod stacją tramwajow to miala wygpdy,a tutaj nawet w dzien ma malo autobusow na rynek. Ja jeszcze gorzej. Nie wspomianjac o tym, ze po 22 nie ma czym jezdzic. I to ejst tez moj problem,
@purystkaod6bolesci: Ja tak wlasnie nie umiem gadac o dupie maryny bo w sumie nie ma co. Chyba zebym cos ciekawego robil. Siedze przed kompem i co mam powiedziec. Jak ona nie robi nic specjalnego to tez co powie. Ze spoko i tyle

Ale to nie ejst tak ze tylko z dziewczynami tak nie potrafie, tylko ogolnie, dlatego ciezko mi sie nawiazuje relacje. Jak juz kogos dlugo znam to moze wtedy, a
@lastro: Kup lanosa chociaż :-) i poruchasz i pozwiedzasz. A serio jak by coś miało z tego być to gęba by Ci się nie zamknęła nawet jak byście przez telefon dużo gadali. Jakieś historie z dzieciństwa jak coś #!$%@? albo co się dzieje np w Krakowie i ze #!$%@? ulotkarze na rynku i zaczepiają pijanych ludzi :)
@pankrzys: Ja nigdy tak z nikim nie gadalem. Ale do wczoraj czulem flow i to itak dobrze bo chyba jeszcze zniim mi sie tak nie gadalo na tinderze i ona nie odpiwada zdawkowo

A co sie dzieje w Krakowie - ani ja tam nie siedze ani ona (chociaz ona siedziala do niedawna, ale przyjechala na jakis czas tutaj)
No nie do końca. Są ludzie, którzy nie umieją into rozmowy i mają przesrane. Niech sobie znajdzie laskę o podobnym usposobieniu.


@purystkaod6bolesci: Z taką przeciez tez nie ebdzie co gadać. I skoro jak dotad nikogo w tym stylu nie spotkalem to pewnie nie spotkam. Najlepiej taka co sama lubi gadać, ale wydaje mi sie ze takich tez nie ma, tylko dwie strony muszą
Kup lanosa chociaż


@pankrzys: Mam na auto 16-17k, wiec jak juz mialbym cos kupowac to chcialbym cos lepszego, ale teraz jestem na etapie takoim, ze nie moge nic znalezc ciekawego w okolicy, bo malo ofert albo za drogie, albo od handlarzy z zagranicy