Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #przegryw #blackpill #chad

jeśli tinder nie przynosi efektów po miesiącu moim zdaniem lepiej go usunąć
prawie wpędził mnie w kompleksy i depresję
to chyba jednak apka do ruchania dla chadów, a nie dla normalnych facetów szukających drugiej połówki
(albo to tylko ja byłęm tak #!$%@? że szukałem miłości na tinderze - nie wykluczam, nie wiedziałem o tej apce nic)

byłem z dziewczyną 3 lata, zerwaliśmy na początku tego roku
założyłem więc tindera i po miesiącu się wycofałem
byłem na 5 spotkaniach z laskami
żadna nie wykazywała jakiejś chęci dalszego kontaktu po spotkaniu, ja nie będę się przed nimi płaszczyć
każda miała bardzo wysoką samoocenę mimo że to były laski max 7,5/10
za 4/5 lasek zapłaciłem w restauracji, tylko jedna łaskawa była to zaproponować i zapłaciła za siebie
one chyba chodzą tam po to żeby sie najeść i poprawić sobie samoocenę?
raczej ze mną wszystko jest ok 26 lat, 182cm, 77kg, dobry ryj, dobra, ciekawa praca, nowe auto, motocykl, własne mieszkanie, bardzo dużo zainteresowań
to ja już nie wiem czego te laski chcą więcej
tinderowe laski zaczynały więc niszczyć moją samoocenę a to nigdy nie pomaga w życiu

aha. warszawa (to może mieć znaczenie)

dziewczynę z którą byłem dotychczas, poderwałem na stoku narciarskim face to face i w tej chwil uważam że taka forma podrywu to lepsza opcja niż ten tinder.
ameryki nie odkryłem ale może ktoś ma podobne obserwacje.

pozdr mirki!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60de0c60f5711d000ad8afd0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież według nowych standardów jesteś karłem, facet zaczyna się od 190 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale napisałeś samą prawdę, różowe mają tam taki przemiał że po prostu wybierają sobie najlepszego z jakiś 200 par i Ciebie tam nie było, tyle że większość z nich to szlami cipskami do chadów co i tak ich nie wyruchaja bo wybiorą lepsze albo fejków albo do typow co ja zeszmaci
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja na żywo mam powodzenia mam kilka koleżanek nawet 17 latke Hiszpankę a na Tinderze to różowe maja ego #!$%@? w kosmos ja od 2 dni mam Tindera i prawie mam depresje jeszcze jak czytam posty na wykopie to szlak trafia. Jak usuniesz Tindera to ja tez pozdrawiam.

Na żywo kobiety same się uśmiechają do mnie a na Tinderze różowe to szukają tylko atencji i chcą się dowartościować taka prawda
@Kodzirasek: 4 spotkania w miesiącu to nie jest dobry ryj.

No ale spotkał się 4 razy, nie ma za bardzo dużej ilości lasek by trafić na jakąś sensowną i w czym wybrać
Zapłacił za nie i zabrał je na pierwsze do knajpy
Nie był na tyle ciekawy zeby laski spotkały się z nim znowu
@baetky: No ale napisał, że jest normalnym gościem a nie Chadem wiec czego się spodziewać + Warszawa tam pełno Chadów do koloru do wyboru.

Zreszta trochę śmieszne, bo Warszawa tam to świat biznesu a on dziwi się, że musiał płacić za nie xD

Jakby na wsi mieszkał lub jakieś miasto małe ale Warszawa tam 90% różowych leci na kase.
@Kodzirasek: ja też Wawa i kompletnie się nie zgadzam z tym obrazkiem, że są tu same materialistki, oczywiście kwestia selekcji i odrzucenia jakichś próżnych imprezowych Julek i instagramerek, ale mnóstwo kobiet w stolicy ma potrzebę podkreślania swojej niezależności i udowadniania, że zawodowo same radzą sobie świetnie, kilka razy zdarzyło mi się zapłacić za kawę, ale jak coś jedliśmy albo piliśmy alkohol, to albo w ogóle nie chciały, żeby za nie płacić
@Kodzirasek: ale jest różnica między Instagramem nabitym tysiącami followersów i publikowanymi codziennie selfie liczonymi w setkach, a kontem z kilkudziesięcioma czy tam 100-200 obserwującymi i bardziej różnorodnymi zdjęciami, no naprawdę nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, żeby się w tym połapać ;)