Wpis z mikrobloga

@Zubern: Pas rozbiegowy, wiec nic dziwnego, ze sie czlowiek rozpedza. Jak tylko ciezarowka pojawila sie w zasiegu mojego wzroku to zaczalem ja obserwowac, ale mimo tego i tak decyzja podjeta zbyt pozno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ferocio: aż mi się przypomniała sytuacja z parkingu. Podjeżdża Niemiec, obok po jakimś czasie staje drugi Niemiec. Spotykają się przed autami i coś tam szprechają po niemiecku. Po dłuższej dyskusji od jednego pada nieśmiertelne "#!$%@?" na co drugi "Polak? No ja #!$%@? też". No i zaczęli szprechać po polsku

W dzisiejszych czasach na tablicach DE/NL równie łatwo można złapać Polaka jak Ukraina na tablicach PL :)
@Ar_0: W Holandii, az tak duzo Polakow nie zna holenderskiego wiec trudniej sie pomylic, aczkolwiek raz tes mi sie zdarzylo i dopiero po 3 razie jak przyjechalem na rozladunek to sie okazalo, ze pracownik na przyjeciu to rodak. Jezeli chodzi o kierowcow to na dzien dzisiejszy tablice rejestracyjne w bardzo wielu przypadkach nie swidcza juzno narodowosci kierowcy, ale to akurat zaleta, bo mozna dobrze zarobic