Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SweetieX: Na maila? To trzeba będzie iść na komisariat i złożyć zeznanie. Co do zgłaszania mam mieszane uczucia... W wrześniu jechałem sobie w kierunku Zakopanego z krk. i ktoś miał problem że na 50 jadę 55/60 a nie 90 i mi podjeżdżał pod zderzak, następnie jechałem już do końca zakazu licznikowe 50. :) Chwile po wyjeździe z zabudowanego wyprzedził mnie na podwójnej ciągłej i zahamował z piskiem opon. Wysłane w
  • Odpowiedz
@LIBED: Z takimi oczywistymi sytuacjami faktycznie jest problem. Gościu też może mieć kamerę. Skojarzy zdarzenie, zerknie na sytuację, zobaczy blachy i się zaczai kiedyś na ciebie i mocno przeklepie michę. Mało to psycholi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thomekh: Ogólnie potem chcial mnie zatrzymać jeszcze jak była część z dwoma pasami. Jedno szczęście to tablice miał z drugiego końca kraju. Mały edit: kamerki na 100% nie miał, bardzo ładnie było go widać za mną w kamerce. :)
  • Odpowiedz
@SweetieX

Dzisiaj zglosilem na policje tego Janusza, ktory jechal 150 km/h, wyprzedzil 2 auta w niedozwolonym miejscu (przekraczajac podwojna ciagla). Bede tak robil z KAZDYM!


Oj coś mi się wydaje, że potrafisz prowokować takie sytuację. Jechał 150 km/h po czym to stwierdzasz, bo ja widzę że całkiem spokojnie wyprzedzał. Już spotkałem paru takich z kamerą przód tył, jak tylko zaczniesz ich wyprzedzać to gaz w podłogę naciskają.
  • Odpowiedz
Aby sprowokować p0lskiego kier0wcę to wystarczy jechać zgodnie z obowiązującym limitem prędkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Karbostyryl: strasznie to #!$%@? jak jedziesz sobie tradycyjnie uznane w kraju 80 w zabudowanym a tu jakiś zamulacz jedzie 50 i musisz wyprzedzać nierzadko na przejściu dla pieszych bo zaraz skrzyżowanie i nie ma innej możliwości.
  • Odpowiedz