Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Krótka historia, gra CS mam w teamie dziewczynę z chłopakiem(po 17lat)... Gramy sobie śmiesznie jest nagle ten chłopak strzela do swojej dziewczyny tak dla beki a ona do niego: Bartek! Ty #!$%@?!
Czy w związkach to normalne? Wiem że to dla beki ale byście tolerowali takie zachowanie swojej dziewczyny jakby do Was tak się zwracała?
#zwiazki #pytaniedoeksperta #przegryw niech też się wypowie...

Pytam całkiem serio co myślicie o tej sytuacji?!?
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja z moją narzeczona jestem od gimnazjum, w tej chwili mamy po 26 lat, bez żadnych spin ani większych kłótni, a niedługo szykowac bedziemy się do slubu


Kłótnie w związku to normalka chodzi mi jakby powiedziała do Cb podczas takiej kłótni: "Ty #!$%@?, albo Ty kur.wo!"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@acan123: ale czekaj bo może mnie nie zrozumiałeś/aś chłopak z dziewczyną to jestem związek oni są razem parą... To tak samo jakby w basenie/nad wodą chłopak ochlapał dziewczynę a ona: Ty #!$%@?!
no wiesz o co cho. XD
  • Odpowiedz
@Adom007: Mój do mnie tez jak go zabije drze piczke typu „o ty suko” xd podczas kłótni to co innego, ale kiedy obydwoje wiemy ze żartujemy to nie ma problemu. O ile w kłótni nigdy się nie wyzywamy jakby nie wyglądała kłótnia i o co
Tak samo jak odtatnio mnie wrzucił do wody to tez do niego powiedziałam „o ty #!$%@?” i tez go topiłam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz