Wpis z mikrobloga

Nasz potężny mokebe aferowicz znowu nagrał swojego gniota gdzie uważa że to rasistowskie gdy ludzie obok niego przechodzą i sie śmieją lub patrzą. On ma chyba kompleksy na punkcie swojej rasy albo próbuje #!$%@?ć klicków na yt bo widze że poczuł sławe. Ciekawe gdzie on pracuje? Jeśli nie utrzymuje go tamten jego kaszalot jak zwykle u nich bywa. Przydałby się wykop effect ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#p0lka #przegryw #mokebe #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 28
  • Odpowiedz
@jestemjakijestem1212: Zobacz te jego wcześniejsze filmiki. Wyzywa prezydenta Trumpa, wypowiada się o rasizmie w USA i propsuje wszystkich czarnych gangsterów lub jakichś zawodników MMA. Wylewa się z nich pogarda do białych. Na podstawie tych filmów można określić profil psychologiczny typa:
Murzyn który leci na fali BLM, typowy black supremacy który twierdzi że należy mu się szczególne traktowanie. W którymś z komentarzy nazwał Polaków tchórzami i zażądał jeszcze zapłacenia odszkodowań za kolonizowanie
  • Odpowiedz
@Kozzziar: To nic złego. Każdy może być kim chce prawda?
@lukasus: Ja to się dziwie że nic mu się w tym Sosnowcu nie stało, jak on śmie #!$%@?ć o rasiźmie przecież ja jako biały mam tam większą szanse na dostanie #!$%@? niż on. xD
  • Odpowiedz
@Shatter: @Medel1n_: no ten typ jest jakis dziki, ale zobaczcie co się dzieje w okolicy czarnoskorych. Ostatnio widziałem w złotych tarasach (czyli do cholery tam gdzie jest wielu obcokrajowców i ludzie powinni być oswojeni) szła nie dość, że czarnoskóra, to jeszcze muzułmanka. Ludzie bezczelnie się w nią wpatrywali. Część nawet nie bawiła się w żadne ukradkowe zerknięcia tylko patrzyli prosto na nią. To jak to musi wyglądać poza Warszawą.

@
  • Odpowiedz