Wpis z mikrobloga

a nie "żydowskie", skoro wg ostatniej narracji, to tam byli żydzi przetrzymywani?


@eloar: Za odwracanie kota ogonem i te fikołki logiczne to powinieneś dostać jakiś dyplom.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: w Polsce 'obóz koncentracyjny' kojarzy się z miejscem zabijania i tortur 'bo Auschwitz', natomiast trzymając się ściśle definicji to

miejsce przetrzymywania, zwykle bez wyroku sądu, dużej liczby osób, uznawanych z różnych powodów za niewygodne dla władz. Służyć może różnym celom: od miejsca czasowego odosobnienia osób, wobec których zostaną podjęte później inne decyzje, poprzez obóz pracy przymusowej, czyli niewolniczej, aż po miejsce fizycznej eksterminacji.


wiec jak najbardziej można używać takiej nazwy i to nie tylko w tym przypadku.

@
  • Odpowiedz
@OstryKrulAlbanii: moim zdaniem dawać się ponosić silnym emocjom, to dawać się sterować każdemu, kto wzbudzi w tobie silne emocje. tracić panowanie nad sobą, to oddawać je innym.

Dlaczego się nie emocjonować... Bo miało to miejsce dawno i mogło być specyficzne dla rejonu Kanady, gdzie może po prostu degeneratów nie brakowało. Trudno na ten moment powiedzieć, czy ta sama instytucja ma wpływ na mieszkańców Polski. Jak zostanie ujawniony udział watykanu, to w sumie...

Jeśli ludobójstwa są tak emocjonujące, to czy wzbudza w Tobie tak silne emocje wizerunek któregoś ze zbrodniarzy, na przykład
  • Odpowiedz
@eloar: Oczywiście, że jak się dowiaduje o masowych mord na terenach całego globu to za każdym razem mam zastrzyk emocji i nie przechodzę obojętnie.

Sterować emocjami? Niekoniecznie, nie zaburzyło to mojego planu dnia, nie muszę iść odreagować, ani nic podobnego. Po prostu - niesamowicie #!$%@? mnie wykorzystanie najsłabszych (dzieci) i intymnych uczuć (wiara). Boli mnie to, że nikt za to nie odpowie, że członkowie takiej instytucji w żaden sposób nie
  • Odpowiedz
w Polsce 'obóz koncentracyjny' kojarzy się z miejscem zabijania i tortur 'bo Auschwitz', natomiast trzymając się ściśle definicji to


@adibor: W zasadzie to chyba i w Polsce ludzie mniej lub bardziej odróżniają pojęcie "obozu koncentracyjnego" od "obozu zagłady".
Jeśli chodzi o Auschwitz-Birkenau, to tam akurat temat jest nieco rozmyty, bo sama część Auschwitz była typowym Konzentrationslager, natomiast część Birkenau to Vernichtungslager. Ale już Bełżec czy Treblinka dają chyba nawet tutaj
  • Odpowiedz
  • 0
@OstryKrulAlbanii był taki papież co już przepraszał za krzywdy wyrządzone przez kościół w imię wiary. Jakoś tak przepraszał za te znane i te nieznane, więc formalnie to już było wzięte na klatę. Nawet jak zostaną ukarani, to nie wróci nikomu życia. Bardziej niż na przeszłości trzeba się skupić na przyszłości i pilnować aby kraje nie robiły takich paskudztw. Nie ważne czyimi rękoma.

Warto pamiętać, że Kanada sponsorowała te placówki.
  • Odpowiedz
@eloar: Dobre. Jak niedawno sprawdzałem wynik to był niższy ale przynajmniej domyślam się co było powodem. Wykopywałem ostatnio dużo znalezisk jebiących po moderacji np odnośnie CP, które moderacja sobie uznała, za info nieprawdziwe i nieźle mi licznik podbili xD

To teraz bez moderacji bo jak bierzemy ją pod uwagę to masz ponad 130 fejków wykopanych.

A teraz jeszcze na stronie możesz się wgłębić w jakie fejki wykopywałeś i były to
Kryspin013 - @eloar: Dobre. Jak niedawno sprawdzałem wynik to był niższy ale przynajm...

źródło: comment_1625172078bgacK7RtnLgkEW4lKqltXM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Niggalke: Podobny schemat jak w Irlandii, zabić lub doprowadzić przez zaniedbanie do śmierci po czym ukryć prawdę o zgonie.
A na samym końcu palić głupa i robić z siebie ofiarę. Tak było w Irlandii i jest i dzisiaj gdy władze kościoła w Irlandii płaczą że ludzie mają ich w dupie a mimo to jeszcze dalej biorą się za pouczanie ludzi i mówienie czegoś o moralności...
  • Odpowiedz