Wpis z mikrobloga

@kAdi: jest jakiś program do robienia dłuuuugich screenów? W sensie czasem się spotyka takie wąskie, długie screeny bez niepotrzebnych rzeczy naokoło. Da siętak zautomatyzować, czy to ręczna robota z kopiuj-wklej?
@George_Patton: Aj tam, zawsze można pisać za rok. A ta grupa to co prawda nie imperium beki, ale księstwo Chicholandii jak najbardziej.

Ile pkt? Hm. Nie pamiętam z tego przelicznika UJ. Ale miałem 88% Hist, 80% WoS i zdaje się 94% Ang. Wsio rozszerzone.
@Kukki: Ja miałem zaś 94% z historii, 62% z wos-u i 100% z angielskiego tyle, że z podstawy. Wg progu po 3 turze, wystarczyłoby mi 60% z angielskiego rozszerzonego by się załapać, tego sobie do końca życia nie wybaczę. :P

I nie mam zamiaru pisać za rok, jestem na UŚ, jak mi się nie spodoba to postaram się 4,5 wyciągnąć i na II rok przejść na UJ, ale nie wiem czy
@George_Patton: Jak jesteś na UŚ to się pewnie spotkasz na roku z paroma osobami z mojej klasy, które niestety nie podołały :(

A ten przesiew to musi być jakiś mit. No weź, ile osób jest na UJ-owskim prawie. Dużo. Tym samym więcej ludzi się odsiewa. Jak patrzę na tę grupę to widzę, że to jest jednak konieczność :P