Wpis z mikrobloga

Weźcie mi powiedzcie co robię źle, że #darksouls3 zrobił się taki łatwy xD. Przyznam, na początku wiele nerwów mnie kosztował, ale ostatnim bossem do którego podchodziłem dziesiątki razy był Szkarłatny Mędrzec. Potem wszystkich brałem maksymalnie na dwa razy, za pierwszym razem poznawałem ruchy i za drugim już finito. Tak rozwaliłem Strażników Otchłani, Lorda Wolnira a teraz tą bestyjkę na moście w Irthyll. Gram rycerzem bez tarczy z dwuręcznym mieczem, poszedłem w siłę i zręczność. Ekwipunek to miecz Wilka i zbroja Strażników Otchłani. Trudna gra ¯\_(ツ)_/¯ Już mam wrażenie że momentami bardziej się mordowałem w Jedi Fallen Order ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kosmiczny_pies_Kazak: miałem podobnie. Najwięcej trudności miałem tak naprawdę z drugim bossem. A tak to najbardziej frustrowałem się w niektórych lokacjach (tych katakumb nienawidzę). Ale poczekaj jeszcze na pontyfika czy na dlc. Tam możesz trochę się natrudzić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kosmiczny_pies_Kazak Kryształowy Mędrzec jest akurat jednym z łatwiejszych bossów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Strażnicy Otchłani są z leksza wymagający, ale dalej to jest raczej średni poziom trudności. Wolnir to przy waleniu w obręcze easy mode, sprawa się komplikuje gdy chce się go zabić bijąc normalnie, ale w takim wypadku dostaniesz inną cutscenke jego śmierci i inaczej jego lore się skończy. A bestia na moście to miniboss. Więc
  • Odpowiedz
Kryształowy Mędrzec jest akurat jednym z łatwiejszych bossów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Tratak: no masz ci los, widać błędy początkującego który miał pierwszy raz do czynienia z taką grą. Dla mnie był trudny bo jak pisałem gram melee i w momencie gdy się duplikował łatwo załatwiał mnie zaklęciami z kilku stron zanim podobiegałem do jego klonów. Jaszczur na cmentarzu też jest w hui łatwy, a większość osób największy problem ma z nim bo nie ogarnia zyebanego sterowania ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Strażnicy Otchłani są z leksza
  • Odpowiedz
  • 1
@Kosmiczny_pies_Kazak dziwne, większość osób co ma problemy z Kryształowym Mędrcem gra magiem, rycerzem wystarczy go spamować atakami xD

Ale to w tej grze jest piękne, dla jednych jeden boss jest banalny, a dla innych on będzie najcięższy.
  • Odpowiedz
@Tratak: no a właśnie mi się wydaje że grając magiem na dystans na jednego hita szybko rozwaliłbym jego klonów bez konieczności podbiegania. No ale mniejsza, tak jak pisałem, to był prawie początek gry i ostatni boss z jakim się męczyłem, a było to wiele godzin gry temu.
  • Odpowiedz