Wpis z mikrobloga

#100dnibezszczepionkichallenge #szczepienia #koronawirus #nauka #medycyna

Most of the people with the rare side effect were young men aged in their 20s and 30s.

jestem w tej grupie, jak jakiś mireczek co niedawno o tym pisał na wykopie (i oczywiście zwyzywano go od najgorszych kłamców, aż pokazał dokumentację stwierdzonego nop'u)

https://www.abc.net.au/news/2021-06-30/pfizer-covid-vaccine-links-to-heart-inflammation-information/100254282
fukinloner - #100dnibezszczepionkichallenge #szczepienia #koronawirus #nauka #medycyn...

źródło: comment_16250535220fyPKURaYjmN4aq5UZz7rV.jpg

Pobierz
  • 23
@fukinloner: @oakduck:

"It's important that we understand what might be triggering it so that we can tweak these vaccines, tailor these vaccines, to make sure that we avoid this particular side effect,"


to nie powinni tweakować tych szczepionek jak je opracowywali? Nie na tym polegają eksperymenty w fazie klinicznej? Bo przecież były dobrze przetestowane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
fukinloner - @fukinloner: @oakduck: 
"It's important that we understand what might be...

źródło: comment_1625053797cby4LL9ciKRlGrfHuWssZ7.jpg

Pobierz
@Rabusek: Już weź nie przesadzaj. Co się może stać od takiego zapalenia serca? Najwyżej OP i kilka tysięcy ludzi umrze, no to jest mała cena w porównaniu z korzyściami ochrony społeczeństwa przed bezobjawowym katarem
@fukinloner: Piszą że zapalenie mięśnia przechodzi łagodnie? #!$%@?, to ja byłem ewenementem na oddziale że nie mam żadnych śladów na sercu xD Wszyscy mają do końca życia jakieś większe problemy
@fukinloner: wiem że sarkazm, ale tak zupełnie poważnie, jak ktokolwiek ma zapalenie mięśnia, czy po covidzie, grypie czy czymkolwiek innym, nie lekceważyć i regularnie odwiedzać kardiologa kontrolnie.