Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
396 749 + 140 = 396 889

Start z Ożarowa Mazowieckiego, na początek Stare Babice, mini urbex w dawnym centrum radiowo nadawczym w Klaudynie, Izabelin i dalej w Kampinos. Widziałem sporo narzekania na piachy i gorsze ścieżki w Kampinosie, samu wcześniej zdarzało się trafić na takie odcinki, ale w tej trasie akurat trasę dobrałem bardzo fajnie, jechało się super, o tej porze roku wydaje się, że kluczem jest omijać te główne drogi, gdzie najwięcej piachów, na tych bocznych zdarzało się więcej zielska, czy skakania przez korzenie, no ale chociaż dosyć twardo :) Szczególnie jeden odcinek był super przez wąską groblę z podmokłymi terenami po dwóch stronach.

Dalej Dziekanów Leśny i eksploracja dawnego cmentarza ewangelickiego, Rezerwat Przyrody Jezioro Kiełpińskie oraz Łomianki. Odszukałem też sporo leśnych miejsc pamięci i mogił wojennych w Kampinosie i Uroczysku Młociny.

Następnie fabryczne klimaty na prawobrzeżnej Warszawie, powrót m.in. przez zielony szlak w Lasach Słupeckich, który z każdym kolejnym odcinkiem robił się coraz ciekawszy plus bardziej zarośnięty i błotnisty :) Obiad w Radzyminie (bajgle w centrum mocny zawód) i powrót do domu wzdłuż s8.

#rowerowyrownik #gravel #100km #kampinos

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 396 749 + 140 = 396 889

Start z Ożarowa Mazowieckiego, na początek Stare...

źródło: comment_1625051426Wuc6xcc1wuYVJcD9KYbAVK.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Z innych mało interesujących ciekawostek, to na ostatniej wyprawie musiała ucierpieć opona. Tubeless zadziałał, bo nawet nie zauważyłem, ale rower postał parę dni w domu i zaczęło cieknąć mleko i uciekać z dziury powietrze. Po przekręceniu znowu się zalepiło, wieczorem przed jazdą dobiłem prawie 4bar i wszystko działało, no ale rano znów trochę cieknie. Dosłownie 15 minut przed odjazdem pociągu bawiłem się tym zestawem naprawczym do tubeless, w pociągu lekko zestresowany kontrolowałem
SnikerS89 - Z innych mało interesujących ciekawostek, to na ostatniej wyprawie musiał...

źródło: comment_1625051735THl64lUT8jchI6PX4U0qGy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz