Wpis z mikrobloga

Polacy śmieją się z Ukraińców, że pracują w Polsce w fabrykach =Norwegia, Niemcy i każdy inny kraj śmieje się z polaczka co za pół darmo robi u niego.


@Agresywny_darek: i zajebiście, im więcej nowych żartów tym śmieszniej. Szczególnie, że żart pana @skeeto666 był doprawdy wybitny xD
  • Odpowiedz
@True_freedom: A ja nie rozumiem, czemu nie można się z tego pośmiać zarówno w przypadku Ukraińców jak i Polaków ¯\_(ツ)_/¯ A no i rozumiem, że jak jakiś Niemiec czy inny Angol wyjedzie za 'chlebem' to też nie mamy prawa z tego żartować?

Wyjmijcie kija z dupy!
  • Odpowiedz
Polacy śmieją się z Ukraińców, że pracują w Polsce w fabrykach =Norwegia, Niemcy i każdy inny kraj śmieje się z polaczka co za pół darmo robi u niego.


@Agresywny_darek: Ochłoń. Robienie sobie żartów z Ukrainców i Polaków, że wstają rano do fabryki akurat dobrze o nich świadczy. Ja tam akurat lubię Ukraińców za to, że przyjechali do nas pracować a drobne docinki jeszcze nikomu nie zaszkodziły
  • Odpowiedz
Żadnych kompleksów, jak ktoś uczciwie pracuje, nie robi nikomu krzywdy niech sobie pracuje gdzie chce. Można się pośmiać z ukrainca w Polsce, ale jak już ktoś wyśmiewa polaka za granicą to trzaska dupsko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Titufe:
Diagnoza dla Ukraińskiego piłkarza jest następująca: Częściowe uszkodzenia więzadła krzyżowego tylnego, częściowe uszkodzenia więzadeł bocznych wewnętrznych i zewnętrznych oraz złamanie kości udowej w lewej nodze. Piłkarz Dynama Kijów będzie pauzował przez co najmniej 6 miesięcy.
  • Odpowiedz
@Agresywny_darek

Polacy śmieją się z Ukraińców, że pracują w Polsce w fabrykach =Norwegia, Niemcy i każdy inny kraj śmieje się z polaczka co za pół darmo robi u niego.


Ja pracuje za normalną stawkę a nawet lekko większa niż koledzy autochtoni . Ostatni mój miesiąc to ok 15k w przeliczeniu :)
  • Odpowiedz