Wpis z mikrobloga

@anckor: da się, ale ciężko. Podobno jak masz premium to grasz mecze z innymi osobami premium, a bez tego wbicie 10 jest bardzo trudne. Kiedyś jak grałem z kolegami to graliśmy faceity bo tam można było wychodzić bezkarnie, a pewnie dużo się nie zmieniło, więc tylko premium.
  • Odpowiedz
@drim: są już od dawna kary za wyjście
@Showtime1337: @WarmWeather: na premium to imho jeszcze gorzej na wyzszych rangach niz na darmowych, ilosc toksycznych ludzi ktorzy poddaja sie po 2/3 rundzie to masakra, do tego dochodzą tryhardy co grają dla punktow w ladderze i za kazdy twoj ruch ktory nie miesci sie w ich umysle beda ciebie wyzywac xD
  • Odpowiedz
@drim: @Showtime1337: Tak, gram na premium.
@Hubertosik: Grałem kilka dniu temu mecz w hubie "Polska liga CS GO" i powiem ci, że takiego stężenia upośledzenia i niedorozwoju umysłowego to nie widziałem NIGDY wcześniej, ani w żadnym z poprzednich 120 meczy na faceit z randomowymi ruskami, ani przez 5000h godzin w CS 1.6. Od początku mapy wyzywanie siebie wzajemnie (że niby dla beki, patrz jacy jesteśmy fajni hehehe), darcie mordy
  • Odpowiedz
@anckor: to nie tylko polskie huby/faceit. Na mm jest i było to samo. Polska społeczność razem z ruskimi to same raki. Zrezygnowałem z gierki własnie przez to - po co się wkurzać ;)
  • Odpowiedz
@anckor: Solo wbiłem 9 lvl i pewnie 10 też bym wbił, ale przeprowadzka i prawie dwa lata przerwy sprawiły że nawet się tej gierki odpalać nie chce. Zagrałem kilka faceitów w międzyczasie i poziom raczej jest niższy niż kiedyś. Jak będziesz regularnie grał to bez problemu.
  • Odpowiedz