Wpis z mikrobloga

@Prespekt: hero cave to się raczej zanudzisz. Old fortress może? Ale pewnie trzeba będzie mas san + jakieś runy bo #!$%@? trochę HP mają (no ale - wieczorami to tam często stado ludzi siedzi). GSy + brimstone bugs + wailing widow masz?
Wszystkie zwykłe culty? Trash typu bonebeasty, DSy, haunted tree cośtam i wszystkie wampiry i małpy? Culty carlin to nie wiem, na -1 i -2 raczej mało przestrzeni do
  • Odpowiedz
@Prespekt: Nargor piraty, podziemia feyrist, baby rosh feyrist, hive przed ulem, undead gladiator i nightmare scion cave na krailos, roaring liony i ancient scaraby na darashii, vampiry na edron, voidy koło kazzo, oramond west raidy, souleater zao (wpada dużo undead ratów, tigerów, blobów, możesz je później dobić na yala, przy okazji humany i bog ridery, a jak się postarasz i duże kółka będziesz robił po zao to zahaczasz o bugi,
  • Odpowiedz
@Arogancky: @Arogancky: No właśnie chyba to to samo, miałem na myśli tą "nową" expiolkę z hero, nie wiem czy to hero Cave czy Old fortess, a jest jeszcze jakieś inne hero Cave w edron? Gsy mam bo robiłem taski, ale brimstone bugi i ww będę musiał zrobić, to chyba na farmine jakaś miejscówka. Cultow nie mam żadnych, tam w Carlin na cmentarzu chyba jest miejscówka, przejdę się i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Prespekt: poki czerwiec to idz dobic 5 driad na raidach, sa komunikaty. Robies maga na edron? Chyba 120 pkt za 3 rodzaje mobow po 5 sztuk. Nazwa questu: Their Master's voice world change.
Water buffalo kolo venore 5 do zabicia 30 pkt
  • Odpowiedz
@Minus09: Ooo, a o tym to nie słyszałem. Jakieś tam gobliny były w drodze na dle, ale po ss raczej nie chodziłem, a co jest wtedy? Water buffalo dobiłem, thx )
  • Odpowiedz