Wpis z mikrobloga

@jedzbudynie: nie gram na takim poziomie, na którym to ma takie wielkie znaczenie, bo w srebrze ap nasusem można rozbić mida i wygrać grę. Podoba mi się jego styl, mobilność itd, dlatego mam też dianę, riven.
@jedzbudynie: grałem nim u kumpla, da się to jakoś pogodzić. Poke do 60-70%hp, potem W za siebie, R na enemy, pełne kombo, powinien umrzeć i masz sekundowe okienko na reuse W.

@walet: nie ma problemu, serio. Srebro jest dalekie od competitive play, serio. Postacie jak riven, renek, zed robią straszną miazgę.
@walet: to jest srebro, counterpick to rzadkość, to kraina gdzie ludzie banują amumu/kassadina/malpha/blitza itd. TF rzadko polega na tym, że ktoś kogoś wyłącza z walki, malo widuję ludzi, którzy zostawiają cc na ulta katariny, a co dopiero na zeda... nawet jak zostawią, to widać go tak rzadko, że nawet nie wiedzą kiedy go użyć.

E: żaden champ nie ma ratio powyżej 55%
@walet: Tak naprawdę to nic. Każda postać może być op/up/cokolwiek tylko dla pewnego okręgu. Czasami postać jest problematyczna w wysokim elo, czasami w niskim, a nawet tylko na profesjonalnym poziomie. Przykładem niech będzie Olaf, który miał win rate poniżej 50%, a dostał nerfa, ponieważ był za mocny na poziomie profesjonalnym.