Wpis z mikrobloga

@Whatasay tym patykiem z zestawu? Poświeć sobie latarką i zobacz co się dzieje w środku. Miałem ten sam problem i dopiero godzinne czyszczenie tego syfu pomogło.
@Whatasay: to wina jakosci wkladow ktore z danej serii sa po prostu wadliwe. Opisywalem to juz na dole. Testowalem na urzadzebiu ktore bylo bie uzywane i nie zasyfione w ogole wiec wiem co mowie i mialem paczke ktora smakowala dobrze a 10 paczek ktore kupilem naraz w zabce byly z tej samej serii i w polowie palenia albo juz po drugim zaciagnieciu nie da sie tego palic. Tylko reklamacja w punkcie
@mierdan: możesz napisać coś więcej? Pamiętam jak na początku pięknie smakowały i dymu było mnóstwo i był bardzo gęsty. Potem coś nie tak. Spaliłem kilka paczek tak na zasadzie spaliłem bo spaliłem. Wziąłem nowego glo bo myślałem że spaliłem grzałkę. I dalej to samo. Dymu wręcz 1/5 tego co było. Nie czuć w zasadzie nic z Tych smaków. Ani jagody nai tego czerwonego po prostu jakby lekka spalwnizna tylko...no nie wiem
@koniarz: tak jak mowilem to nie jest wina urzadzenia. Testowane na kilku nowych sprzetach. Zepsuli jakosc wkladow. Pytanie czy felerne serie puscili i to tylko przypadek ze niektorzy trafiaja czy wszystkie wklady teraz robia takiej jakosci. Ja nie wiem bo przez to podziekowalem za produkty glo. Dla mnie ochydne sa teraz smaki i strata pieniedzy jesli w polowie palenia nie da sie palic bo czuc tak spalenizne. Tak jak piszesz wczesniej
@mierdan: wielkie dzięki za rzeczową odpowiedź Mirek. Stawiam browara( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze co zauważyłem kulka w tych smakowych jest dość trudna do kliknięcia...albo taka że nawet nie słychać jak klikasz a się kruszy...gniot jak nie wiem ja się na razie wstrzymam na jakiś czas i zobaczę potem...szkoda kasy na zepsute wkłady....