Wpis z mikrobloga

Dlaczego w mieście wojewódzkim jakim są Kielce nie ma dobrego kebaba. Pewnie bywaliście w innych miastach, większych lub mniejszych w których zdecydowanie dają coś lepszego niż tutaj w Kielcach. Większość typowa kula mocy z makro, sosy gotowe mdłe. Czy na serio w tak dużym mieście nie ma chociażby jednego wyróżniającego się kebaba ?
Nie piszcie mi o jakiś Astanach, Sarayach, Instambułach, Maharabach czy co tam jeszcze jest !

Chyba pora zainwestować w jakiś lokal z kebsem o którym będzie fama , że dają dam solidnej jakości produkty i wyróżnia się to smakiem !

Generalnie wolałbym wydać na kebaba 20 zł za dobrą jakość niż te 13 za te zrzynki z makro !
#kielce
  • 13
@Rozporek12 miłośnikiem kebsow nie jestem, zwykle tam zamawiam bo mi smakuje i właściciel przy jednej okazji zachował się bardzo w porządku. Zyskał moją sympatię i dlatego wskoczył na miejsce pierwsze. Jeśli założysz dobrego kebsa to wołaj xD na pewno skorzystam.
Zasadniczo Kielce były oazą kebabów, nawet stolicą kebabów bym rzekł - niestety do tej pory nic dobrego nie ma... Jeszcze bywał dobry kebs na paderewskiego (istanbuł) do momentu kiedy go nie zaczęli zalewać sosem - w zasadzie to była tortilla w sosie ;) swoją drogą próbowałem jakiś czas temu w Morawicy też chyba Antalaya i całkiem spoko, w auchanie z nawet niezłego kebsa spadł na podium niskiego średniaka btw nie wspominając prosiaczka