Wpis z mikrobloga

@poji: to są środki do inwestowania we własną firmę xD
Jak ktoś myśli, że pożyczenie pieniędzy i gra nimi na giełdzie/krypto/ETF to dobry pomysł, to niech się rozpędzi i walnie głową w mur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MaddoxX1911: nie ma inwestycji, które tylko rosną xD
Podstawową zasadą inwestowania jest to, że inwestujesz tylko te pieniądze, które możesz stracić. Logicznym chyba jest, że strata pieniędzy które nie należą do Ciebie to prosta droga do zadłużenia.

To raz.

Zazwyczaj RRSO kredytów waha się między 7,5 a 14%
Pokaż mi inwestycję (a mamy hossę), gdzie w rok, bez znajomości (bo po tym co piszesz widzę że wiedzę masz zerową) wyciągniesz te
@MaddoxX1911: schemat działania takich cudaków jest zawsze ten sam. NIEWIARYGODNE EFEKTY. NIESAMOWITA INWESTYCJA. Chcesz wiedzieć jak? Nie mogę tej wiedzy przekazać każdemu, ale zapisz się na darmowe szkolenie, tam Cię nastawię, powiem że jesteś zwycięzcą i wtedy kupisz moje szkolenie za 10k xD
@MaddoxX1911: Oni prowadzą działalność - to jest pewne, bo inaczej nie mogliby oferować kursów.
Więc jeśli to nie jest wał (widzimy tylko plany mieszkań, żadnych umów, nic), to prawdopodobnie zrobili flipa na kredycie obrotowym/firmowym, co samo w sobie jest patologią.
W każdym razie najprawdopodobniej za wkład własny służyły im wpłaty od kursowiczów, a teraz to cisną bo jeszcze zanim to flipną, trzeba będzie zapłacić jeszcze kilka rat.

To nie jest model