Wpis z mikrobloga

zapoznałem się kiedyś nad jeziorkiem z dwoma laskami (wcześniej się ustawiliśmy przez fb). Jedna z nich ładna i to bardzo - ewidentnie nie moja liga, druga (nie obrażając) nie była najpiękniejsza i miała figurę 1/10 (lekka nadwaga, ale zero krągłości - najgorsze co może być). O dziwo z tą pierwszą się dobrze rozmawiało na każdy temat, pośmialiśmy się a ta druga to gorszej laski z charakterem jeszcze nie spotkałem. Przekleństwo co 3 słowo, chamske odzywki i jak się okazało to jest typowa julka (chociaż w tym wypadku karyna) z wyglądu maks 3/10 z #!$%@? ego w kosmos. Po jakimś czasie chciała wysłać snapa jakiemuś chłopakowi mówiąc "muszę sobie zrobić z tobą zdjęcie, żeby był zazdrosny" ja mam takie "XD" w głowie, pytam "po co?" a ona "no niewazne chce zrobic to zrobie dobra?" XDDD później kiedy "odwiedziłem" jej social media a w szczególności insta to już w ogóle jebłem. Jakieś 50 zdjęć na profilu (najlepsze były te z próbą pokazania dupy albo cycków - niestety coś jej nie wychodziło), cytat o narkotykach w bio, story z alkoholem oczywiście i inne takie. w sumie nie wiem po co to piszę, ale gorszych lasek od takich nie ma
#blackpill #przegryw #polka #polki
  • 5